Banner
ورود اعضاء الخميس 19 سبتمبر 2019 | پنج شنبه, 28 شهریور 1398

راهپیمایی روز قدس به مبارزان فلسطینی امید می‌دهد

شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 08:14:15

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان نور گفت: راهپیمایی روز قدس به مبارزان فلسطینی این امید را می‌دهد که در مبارزه خود علیه اشغالگران قدس شریف تنها نیستند.

تصویر
راهپیمایی روز قدس به مبارزان فلسطینی امید می‌دهد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرستان نور، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارك رمضان و به منظور ارج نهادن به فرمان معمار كبیرانقلاب حضرت امام خمینی(ره) و همگام با مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی، ظهر امروز دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور نیز حضوری پرشكوه در راهپیمایی روز قدس داشتند.

جمع کثیری از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با شرکت در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس خواستار حفظ وحدت مسلمانان در برابر فتنه‌گران غربی و آمریکایی شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان نور در حاشیه این مراسم، شرکت در راهپیمایی روز قدس را بااهمیت توصیف کرد و گفت: روز جهانی قدس روز مظهر اقتدار مسلمانان جهان است. روز ابراز انزجار و تنفر از توطئه‌های استکباری و روز تجلی همبستگی و همدلی همه مسلمانان جهان است.

محمد احمدی افزود: حضور یکپارچه مردم روزه‌دار، به استکبار جهانی و خائنان به آرمان‌های فلسطین خواهد فهماند که مسلمانان جهان، هرگز از اصول و آرمان‌های خود دست نخواهند کشید و همچنین به مبارزان فلسطینی این امید را می‌دهد که در مبارزه خود علیه اشغالگران قدس شریف، تنها نیستند و تمام مسلمانان جهان همواره یار و یاور آنها خواهند بود.

به گزارش آنا، راهپیمایی باشکوه روز قدس در شهرستان نور از میدان امام خمینی(ره) آغاز و تا میدان فیضیه ادامه یافت، سپس شرکت‌کنندگان در راهپیمایی پرچم استکبار جهانی، اسرائیل و آمریکا را به آتش کشیدند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز