Banner
ورود اعضاء الجمعة 5 مارس 2021 | جمعه, 15 اسفند 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن میزبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸

یک شنبه, 16 تیر 1398 ساعت 13:09:05

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن گفت: همزمان با سراسر کشور، ۲ هزار و ۷۳۳ داوطلب آزمون سراسری سازمان سنجش سال ۹۸ در این دانشگاه آزاد اسلامی به رقابت می‌پردازند.

تصویر
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن میزبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸

حسینعلی مشایخی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در تنکابن، درباره برگزاری کنکور سراسری ۹۸ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن اظهار کرد: در راستای تعامل بیشتر به منظور برگزاری کنکور سراسری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در چند سال اخیر به پشتوانه امکانات مناسب و تجربه فراوان میزبانی کنکور سراسری شهرستان را برعهده گرفته است که بازرسان اعزامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز در بازدیدهای خود، رضایت خود را از نحوه برگزاری آزمون سراسری، امکانات و فضای مناسب در این دانشگاه اعلام کرده‌اند.

وی افزود: کنکور سال ۱۳۹۸ شهرستان تنکابن روزهای سیزدهم  و چهاردهم تیرماه جاری در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن ادامه داد: فردا پنجشنبه در نوبت صبح ۴۲۱ داوطلب در گروه آزمایشی ریاضی و فنی و ۴۹۲ داوطلب در گروه علوم انسانی و در نوبت عصر و ۲۰۵ داوطلب در گروه هنر به رقابت می‌پردازند.

مشایخی خاطرنشان کرد: صبح جمعه نیز هزار و ۲۸۵ داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی و در نوبت عصر ۳۳۰ داوطلب در گروه زبان خارجه به رقابت می‌پردازند و این دانشگاه برای رفاه حال داوطلبان و خانواده‌های آنان، امکانات رفاهی مناسبی را فراهم کرده است و آماده خدمت‌رسانی به آنان است.

اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید