ورود اعضاء الثلاثاء 23 جوييه 2019 | سه شنبه, 01 مرداد 1398

دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر و شرکت معدنی شوکا شور دماوند همکاری می‌کنند

یک شنبه, 02 تیر 1398 ساعت 10:20:48

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: در راستای تحقق شعار سال، تفاهم‌نامه مشارکت بین این واحد دانشگاهی و شرکت معدنی شوکا شور دماوند منعقد شد.

تصویر
دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر و شرکت معدنی شوکا شور دماوند همکاری می‌کنند

میرامید هادیانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قائم‌شهر از امضای تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با شرکت معدنی شوکا شور دماوند خبر داد و اظهار کرد: تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، پژوهش‌های دانش‌بنیان، توسعه‌های فناوری، فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی (رونق تولید) بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر و شرکت معدنی شوکا شور دماوند به مدت پنج سال منعقد شد که پس از پایان مدت مقرر در صورت تمایل طرفین قابل تمدید است.

وی افزود: این موافقتنامه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر به ریاست این جانب به‌عنوان طرف نخست تفاهم‌نامه و شرکت معدنی شوکا شور دماوند به مدیرعاملی حامد ضرغامی طرف دوم تفاهم‌نامه منعقد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر خاطرنشان کرد: ارائه خدمات مشاوره‌ای و فنی در زمینه‌های مدیریت، مهندسی معدن، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، محیط‌زیست، توسعه   فناوری‌های نوین برگزاری دوره‌های آموزشی برای ارتقای مهارت کارکنان طرف دوم تفاهم‌نامه از تعهدات دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر است.

هادیانی یادآور شد: شناسایی، هدایت و ساماندهی طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه و نوآورانه محققان با توجه به ظرفیت‌های طرف دوم تفاهم‌نامه، همکاری در امور آزمایشگاهی و انجام طرح یا پروژه‌های تحقیقاتی مشترک دانش‌بنیان مسئله‌محور از دیگر تعهداتی بوده که دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر متعهد شده و به امضای طرفین رسیده است.

وی افزود: همکاری و مشارکت در حمایت از اجرای پروژه‌های تحقیقاتی پیشرو در عرصه‌های نوآورانه و ارتباط مؤثر و مداوم در قالب برگزاری دوره‌های کارآموزی و کارورزی و بازدیدهای علمی استادان و دانشجویان از تعهدات شرکت معدنی شوکا شور دماوند است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: همکاری در احیای معادن و فعالیت مشترک اقتصادی در بهره‌برداری از معادن، تأمین اشتغال دانشجویان مهندسی معدن، برق، مکانیک و عمران در معادن فعال یا در پروژه فعال‌سازی معادن جدید سالانه حداقل ۳۰ نفر بسته به ظرفیت طرف دوم از دیگر تعهدات شرکت معدنی شوکا شور دماوند بود که به توافق و امضای طرفین رسید.

به گزارش آنا، این تفاهم‌نامه در دو نسخه و ۹ ماده با حکم واحد و یکسان تهیه و به امضای اعضای مشارکت قرار گرفته که نسخه نخست نزد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر و نسخه دوم نزد شرکت شوکا شور دماوند قرار خواهد گرفت.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز