Banner
ورود اعضاء الجمعة 5 مارس 2021 | جمعه, 15 اسفند 1399

دانشگاه آزاد اسلامی با یاری بسیجی به اهداف فرهنگی، علمی و پژوهشی دست می‌یابد

چهار شنبه, 16 مرداد 1398 ساعت 10:30:54

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد گفت: با یاری بسیجیان و ظرفیت موجود در این واحد دانشگاهی می‌توان به اهداف بلند علمی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه دست یافت.

تصویر
دانشگاه آزاد اسلامی با یاری بسیجی به اهداف فرهنگی، علمی و پژوهشی دست می‌یابد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از محمودآباد، نیما رنجبرمالی‌دره صبح امروز با قدردانی از حضور سیدتقی کیا فرمانده سپاه محمودآباد در دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام این دانشگاه اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا نباید معطوف به یک روز و زمان خاصی شود؛ چراکه شهدا و جانفشانی‌های آنان متعلق به همه ادوار است و نباید یک لحظه از یاد و خاطره آنان غافل بود به همین دلیل مجدانه پیگیر ساخت هرچه سریع‌تر المان یادبود شهدای گمنام این دانشگاه هستیم.

وی خطاب به حاضران ابراز امیدواری کرد با یاری شما بسیجیان و ظرفیت موجود در دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد بتوان به اهداف بلند علمی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه که همان ارتقای سطح علمی، فرهنگی جامعه به‌ویژه نسل جوان است، دست یافت.

رنجبرمالی‌دره از جمله این اهداف را شناسایی مناطق محروم در شهرستان، برگزاری اردوهای جهادی علمی و فرهنگی توسط دانشجویان و استادان این واحد دانشگاهی و همکاری بسیج دانشجویی و بسیج اساتید و هیئت علمی با سپاه محمودآباد در بحث طرح تحول محلات آسیب‌پذیر را نام برد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمودآباد گفت: امنیت و پایداری کنونی کشورمان مرهون ایثار، فداکاری و ازخودگذشتگی‌های رزمندگانی است که بی‌ادعا از همه هستی خود گذشتند تا امروز این سرزمین در امنیت و آرامش به سر ببرد.

سیدتقی کیا فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محمودآباد از تلاش‌ها و همکاری صادقانه مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد و به‌ویژه نیما رنجبرمالی‌دره سرپرست این واحد دانشگاهی برای همکاری با بسیج دانشجویی محمودآباد در زمینه امور فرهنگی و برگزاری اردوهای راهیان نور و اردوهای جهادی تشکر کرد.

به گزارش آنا، در پایان فرمانده سپاه و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمودآباد به همراه کارکنان با حضور بر سر مزار شهدای گمنام با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید پیمان کردند.

اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید