ورود اعضاء الخميس 20 جوان 2019 | پنج شنبه, 30 خرداد 1398

دانشکده سمای آیت‌الله آملی با شهرداری آمل همکاری می‌کند

شنبه, 17 فروردین 1398 ساعت 14:27:38

سرپرست دانشکده سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین این دانشکده و شهرداری آمل در آینده نزدیک خبر داد.

تصویر
دانشکده سمای آیت‌الله آملی با شهرداری آمل همکاری می‌کند

روزبه نصیری در حاشیه دیدار با احمد امیرسلیمانی شهردار آمل به خبرنگار خبرگزاری آنا در آمل گفت: به‌زودی تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری آمل و حوزه سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی امضا خواهد شد.

وی افزود: در نشست امروز با شهردار آمل بر همکاری مشترک بین سما و شهرداری تأکید و قرار شد زمینه‌های مشترک در حوزه آموزشی، پژوهشی و مهارت‌آموزی برای عقد تفاهم‌نامه از سوی کارشناسان طرفین مشخص شود.

سرپرست دانشکده سمای آیت‌الله آملی با بیان اینکه به‌زودی مدرسه دخترانه سما در مقطع ابتدایی و پیش دبستانی با امکانات مناسب راه‌اندازی خواهد شد، اظهار کرد: در راستای زیباسازی دانشکده سما و مدارس در جلسه با شهردار آمل مقرر شد واحد زیباسازی شهرداری راهنمایی‌های لازم را برای این امر به دانشکده ارائه دهد.

نصیری با بیان اینکه رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده سما حرکت به سمت دانشگاهی اجتماعی است، تصریح کرد: از این رو تلاش می‌کنیم تا نقش اجتماعی خود را با تعامل با دستگاه‌های مختلف سطح شهر ایفا کنیم.

اوقات شرعی به وقت ساری