ورود اعضاء الخميس 22 أوت 2019 | پنج شنبه, 31 مرداد 1398

دانشجوی پاراتکواندو‌کار دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا طلایی شد

سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 11:18:12

دانشجوی رشته علوم‌ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا موفق شد مدال طلای مسابقات پاراتکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی را کسب کند.

تصویر
دانشجوی پاراتکواندو‌کار دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا طلایی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نکا، در پایان رقابت‌های پاراتکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی که در کیش برگزار شد، تیم ایران قهرمان و تیم‌های اوکراین و روسیه در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

سومین دوره مسابقات پاراتکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی با حضور ۲۸ ورزشکار از پنج کشور ازبکستان، اوکراین، ایران، روسیه و هند در دو بخش زنان و مردان در مجموعه ورزشی المپیک (مردان) و سالن خلیج‌فارس (زنان) برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها تیم ایران با هشت مدال طلا، پنج نقره و ۷۱ امتیاز عنوان قهرمانی را به‌دست آورد، اوکراین با چهار طلا، دو نقره، دو برنز و ۳۶ امتیاز نایب قهرمان شد و روسیه با یک طلا، یک برنز و هشت امتیاز بر سکوی سومی ایستاد.

رقابت‌های پاراتکواندو در گروه مردان در اوزان ۶۱-، ۷۵- و ۷۵+ کیلوگرم و در گروه زنان در اوزان ۴۹-، ۵۸- و ۵۸+ کیلوگرم برگزار شد.

احمد نریمانی ملی‌پوش وزن +۷۵ کیلوگرم مردان و دانشجوی رشته علوم‌ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد توانست در این دوره از مسابقات  مدال طلا کسب کند.

این رقابت‌ها G۲ بود و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ جهانی اختصاص پیدا می‌کرد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز