ورود اعضاء الخميس 20 جوان 2019 | پنج شنبه, 30 خرداد 1398

حمایت از مقالات با موضوع تولید علم و رویکرد مصرف

چهار شنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 15:31:46

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: باید مقالات علمی و پژوهشی توسط استادان و دانشجویان با موضوع تولید علم و رویکرد مصرف مورد حمایت قرار گیرد.

تصویر
حمایت از مقالات با موضوع تولید علم و رویکرد مصرف

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، وحید فلاح صبح امروز در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند در اجرا و نهادینه‌کردن تولیدات محتوای فرهنگی و پژوهشی در استان پیشگام باشد.

وی با یادآوری اینکه مقام معظم رهبری سال ۹۸ را سال رونق تولید نامگذاری کرد، افزود: این شعار برای دانشگاهیان بسیار مهم و حائز اهمیت است، باید مقالات علمی و پژوهشی توسط استادان و دانشجویان با موضوع تولید علم و رویکرد مصرف مورد حمایت قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل معاونان و رؤسای دانشکده‌ها را ملزم کرد تا با برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و جلسات کارگروه پژوهشی نسبت به نهادینه‌کردن شعار امسال اقدام کنند.

فلاح نظم و انضباط را یکی از بهترین مؤلفه‌های کیفیت آموزشی دانست و گفت: رعایت سرفصل‌ها و منابع درسی و کیفیت خدمات آموزشی و فرهنگی سطح علمی دانشجویان را ارتقا می‌بخشد.

به گزارش آنا، هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با محکوم‌کردن اقدام خصمانه دولت آمریکا، حمایت مطلق خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده و بیان‌کردن تا آخرین نفس از آرمان‌های مقدس جمهوری ایران اسلامی و سپاه پاسداران دفاع خواهد کرد.

اوقات شرعی به وقت ساری