Banner
ورود اعضاء الخميس 19 سبتمبر 2019 | پنج شنبه, 28 شهریور 1398

رضایی تالارپشتی تشریح کرد: جزئیات برنامه‌های دهه‌ فجر در دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر

پنج شنبه, 11 بهمن 1397 ساعت 18:27:02

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، برنامه‌های دهه فجر و جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را در این واحد دانشگاهی اعلام کرد.

تصویر
رضایی تالارپشتی تشریح کرد: جزئیات برنامه‌های دهه‌ فجر در دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر

عبدالهادی رضایی تالارپشتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قائم‌شهر با اشاره به ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: استادان، کارکنان و دانشجویان انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با همت تشکل‌های دانشجویی به خصوص بسیج دانشجویی با استقرار ایستگاه «دانشگاه جوان انقلابی در چهل سالگی انقلاب اسلامی» در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن با به نمایش گذاشتن دستاوردهای چهل سالگی انقلاب ایران اسلامی قدرت‌نمایی دانشگاه و جوان انقلابی را با اطاعت همه‌جانبه از ولی امر مسلمین در راستای مقاومت انقلابی ثابت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: در ایستگاه «دانشگاه و جوان انقلابی» نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر به نمایش گذاشته خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، برگزاری تربیون آزاداندیشی با حضور اقشار مختلف دانشگاهی، دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد واحد قائم‌شهر در روز ۱۵ بهمن با آیت‌الله معلمی امام‌جمعه این شهرستان، برگزاری مسابقه عکس سلفی با عنوان «من انقلابی‌ام» که در سال‌های گذشته با استقبال چشمگیر دانشگاهیان مواجه شده است را از دیگر برنامه‌های این معاونت در یوم‌الله ۲۲ بهمن اعلام کرد.

رضایی تالارپشتی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های این معاونت با همکاری حوزه روابط عمومی دانشگاه، حضور پرشور و انقلابی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

وی عنوان کرد: از نخستین روز دهه مبارک فجر، مسابقه ورزشی «ما ایستاده‌ایم» و «دوی نمادین استقامت یک‌نفره» از گلزار شهدای خوشنام حسینیه عاشقان ثارالله قائم‌شهر تا گلزار شهدای خوشنام دانشگاه که همزمان با ورود پربرکت امام خمینی خواهد بود در دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر برگزار می‌شود.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز