ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

خادمی‌شورمستی خواستار شد؛ تعامل علمی و پژوهشی حوزه و دانشگاه در علوم انسانی

سه شنبه, 27 آذر 1397 ساعت 19:49:33

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه در دیدار با حوزویان خواستار تعامل بیشتر علمی و پژوهشی حوزه و دانشگاه در رشته‌های علوم انسانی شد.

تصویر
خادمی‌شورمستی خواستار شد؛ تعامل علمی و پژوهشی حوزه و دانشگاه در علوم انسانی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از سوادکوه، داریوش خادمی شورمستی ظهر امروز در مراسمی که به مناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه با حضور استادان و طلاب در مدرسه علمیه باقرالعلوم (ع) شهر شیرگاه سوادکوه شمالی برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله دکتر مفتح گفت: استادان دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه و طلاب مدرسه علمیه باقرالعلوم در راستای تحقیقات علمی و پژوهشی رشته‌های علوم انسانی و گروه معارف و سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها همکاری کنند.

وی معنویت حاکم بر حوزه علمیه را برای دانشگاه و متقابلاً آشنایی بادانش روز جهان و به‌روز شدن حوزویان را نیاز امروز جامعه دانست.

مؤسس مدرسه علمیه باقرالعلوم (ع) شهرستان سوادکوه شمالی نیز با گرامیداشت هفته وحدت حوزه و دانشگاه و خیرمقدم به هیأت رئیسه و استادان دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه با توجه به آیات قرآن کریم اظهار کرد: خداوند متعال کسانی را که دارای دو خصیصه ایمان و علم هستند رفعت داده و بالا می‌برد.

حجت‌الاسلام‌ محمد مهدوی علم را ارزشمند و ریشه همه خیرات عنوان و تأکید کرد: علم بدون ایمان کامل نیست و راه‌حل اتحاد حوزه و دانشگاه همان روح ایمان افراد است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز