ورود اعضاء الخميس 22 أوت 2019 | پنج شنبه, 31 مرداد 1398

تجلیل از ۱۷ برگزیده سیزدهمین دوره نمایشگاه نماز و نیایش

سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:02:34

۱۷ تن از برگزیدگان سیزدهمین دوره نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و علمی نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در دانشگاه آزاد اسلامی بابل تجلیل شد.

تصویر
تجلیل از ۱۷ برگزیده سیزدهمین دوره نمایشگاه نماز و نیایش

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، عصر روز گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در مراسمی ۱۷ تن از برگزیدگان سیزدهمین دوره نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و علمی نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران تجلیل شد.

رئیس اداره فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در این‌باره به آنا گفت: در سیزدهمین دوره نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و علمی نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران از ۱۷ تن برگزیدگان استانی این واحد دانشگاهی با حضور وحید فلاح رئیس واحد بابل، معاونان و جمعی از مسئولان ستاد اقامه نماز دانشگاه تجلیل شد.

حجت‌الاسلام سیدمختار موسوی افزود: ریشه همه فعالیت‌های فرهنگی قرآن کریم است، در دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت‌های فرهنگی در کنار فعالیت‌های آموزشی اولویت نخست و رکن اصلی است.

وی توجه به مسائل معنوی و فرهنگی را در دانشگاه مهم خواند و افزود: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی برای تزکیه روح و تعلیم تفکرات درونی انسان بوده و در این راستا نیاز است فعالیت‌های فرهنگی و رونق آن در مسیر قرآن و عترت(ع) قرار گیرد.

رئیس اداره فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با قدردانی از همه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی که به مسائل فرهنگی به‌ویژه قرآن و عترت(ع) توجه دارند، بیان کرد: فعالیت‌های فرهنگی در محیط علمی بسیار ظریف و حساس است. در واحد بابل با مشارکت دانشگاهیان به‌خصوص با حمایت و همکاری رئیس دانشگاه و معاونان دستاوردهای فرهنگی و دانشجویی خوبی کسب شده است.

به گزارش آنا، سیزدهمین دوره نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و علمی نماز و نیایش ۶ اسفند سال گذشته با نمایش بیش از ۵۰۰ اثر هنری استادان، کارکنان و دانشجویان با مشارکت ۱۴ واحد دانشگاه آزاد اسلامی در مازندران در ۹ رشته به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا برگزار شد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز