ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

تجلیل از معلم ارزش نهادن به جایگاه علم و معرفت و دانش است

یک شنبه, 25 فروردین 1398 ساعت 10:03:13

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: معلمان در مدارس سما بی‌منت در حال تلاش هستند. از این رو احترام به مقام معلم احترام به فرهنگ تعلیم و تربیت است.

تصویر
تجلیل از معلم ارزش نهادن به جایگاه علم و معرفت و دانش است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان عصر امروز در چهارمین گردهمایی معاونان دانشگاه و رؤسای مراکز آموزشی و فرهنگی سمای استان مازندران که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزارشد عنوان کرد: تبیین ظرفیت‌های سما برای مدیران استان مهم است.

وی فضای مدارس سما در مازندران را رقابتی عنوان کرد و گفت: معلمان در مدارس سما بی‌منت و گمنام در حال تلاش هستند از اینرو احترام به مقام معلم احترام به فرهنگ تعلیم و تربیت است و تجلیل از معلم ارزش نهادن به جایگاه علم و معرفت و دانش است.

در ادامه عبدالرضا بابایی معاون سمای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با بیان جدی گرفتن آموزش کارکنان سما در سال ۹۸ گفت: برنامه‌ریزی برای برگزاری کلاس‌های آموزش کارآفرینی برای تربیت نیروی انسانی و تغذیه فرهنگی و علمی و توجه به فرهنگ ملی ودینی با نگاه عمیق‌تر از اهداف سمای مازندران است .

وی راه‌اندازی مدرسه سمای دختران و پسرانه در مقطع ابتدایی و متوسطه دوم، برنامه‌ریزی برای برگزاری گردهمایی بزرگ معلمان مدارس سما در استان مازندران همزمان با گرامیداشت روز معلم، برگزاری مرحله استانی دومین دوره پاسداشت زبان و ادبیات فارسی، حافظ‌شناسی و ارزش‌یابی مرحله استانی طرح قدس را از برنامه‌های آتی سمای مازندران بیان کرد.

 

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز