ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

برگزاری آزمون EPT با حضور ۶۵۰ داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی ساری

شنبه, 24 فروردین 1398 ساعت 10:05:32

آزمون EPT با حضور ۶۵۰ دانشجوی دکتری از استان‌های گیلان، مازندران،گلستان و سمنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد.

تصویر
برگزاری آزمون EPT با حضور ۶۵۰ داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی ساری

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، رئیس شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با بیان اینکه ۶۵۰ دانشجوی دکتری از استان‌های گیلان، مازندران،گلستان و سمنان در حوزه امتحانی واحد ساری شرکت کردند، عنوان کرد: ساری از نظر موقعیت جغرافیایی  تجربه برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT که برای دانشجویان دوره دکتری است را دارد، آزمون امروز هم در قالب ۱۰۰ سؤال واژگان، دستور زبان، خواندن و درک متون و درک مطلب متن با کلمات حذف‌شده برگزار شد.

محسن ربانی گفت: هفت واحد ساری، آیت‌الله‌ آملی، بابل، تنکابن، چالوس، قائمشهر و نور مجری دکتری تخصصی PHD در استان مازندران هستند که با توجه به استقبال داوطلبان و درخواست تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های استان سمنان و گلستان درباره برگزاری این آزمون در واحدساری، خواستار تداوم برگزای این آزمون در دوره‌های بعدی هستیم.

به گزارش آنا، آزمون EPT توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود و تمام دانشجویان دکتری باید تا قبل از ارائه رساله، نمره آزمون EPT را به دانشگاه تحویل دهند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز