Banner
ورود اعضاء الثلاثاء 2 مارس 2021 | سه شنبه, 12 اسفند 1399

با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای صورت گرفت؛ همکاری هیئت فوتبال نکا و بزرگ‌ترین مرکز علمی شرق مازندران

دو شنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 12:15:18

تفاهم‌نامه همکاری بین هیئت فوتبال نکا و دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس دانشگاه، دبیر هیئت فوتبال و رئیس کمیته داوران این شهرستان منعقد شد.

تصویر
با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای صورت گرفت؛ همکاری هیئت فوتبال نکا و بزرگ‌ترین مرکز علمی شرق مازندران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نکا، تفاهم‌نامه همکاری بین هیئت فوتبال شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا با حضور ارشاد صادقی‌طوسی رئیس دانشگاه، حسین سلیمانی دبیر هیئت فوتبال و جعفر جعفری رئیس کمیته داوران شهرستان نکا منعقد شد.

در این تفاهم‌نامه مقرر شد در جلسه‌ای مقدمات، زمان ثبت‌نام و شروع کلاس‌های داوری فوتبال درجه ۳ به ۲ با هماهنگی هیئت فوتبال، رئیس کمیته داوران و دانشگاه به اطلاع همه علاقه‌مندان و دانشجویان برسد.

رئیس کمیته داروان اظهار کرد: «دانشجوبودن بزرگان والیبال و فوتبال از جمله جواد کریمی، فرهاد قائمی و امید عالیشاه ...  واحد نکا دانشگاهی موجب شد در شرق مازندران امکانات آموزشی، رفاهی و ورزشی این دانشگاه مشهود باشد.»

جعفر جعفری یادآور شد: «نخستین دوره کلاس داوری درجه ۳ شهرستان نکا در این واحد دانشگاهی در سه روز متوالی در سالن ورزشی شهید حسین مشتاقی و سالن اجتماعات شهید سینای دانشگاه با حضور بزرگان فوتبال و داوری کشور با همکاری صمیمی برگزار شد که استادان این دوره و داوران از امکانات و همکاری صمیمانه دانشگاه قدردانی و تشکر کردند.»

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته