ورود اعضاء الخميس 22 أوت 2019 | پنج شنبه, 31 مرداد 1398

اولویت قراردادن روحیه جهادی در پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی

سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 11:23:56

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: لازمه پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی اولویت قراردادن روحیه جهادی است.

تصویر
اولویت قراردادن روحیه جهادی در پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی ظهر امروز در جلسه انتخابات شورای مرکزی تشکل اسلامی سیاسی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار با بیان اینکه عبور از ۴۰ سالگی انقلاب برخلاف تصور دشمنان نشان از ریشه مردمی انقلاب است، اظهار کرد: اقتدار و امنیت امروز ما با درایت ولایت فقیه که فصل‌الخطاب نظام است، حاصل شد.

وی با بیان اینکه تشکل‌های اسلامی سیاسی اساتید می‌بایست عکس‌العمل مناسب و به‌موقع به تحرکات سیاسی نشان دهند، خاطرنشان کرد: با برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی، تریبون آزاد، صدور بیانیه و نشست‌های هم‌اندیشی این امر محقق می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار با یادآوری بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه و تأکید نقش علم و پژوهش در آن، خاطرنشان کرد: امروزه توانایی هر کشور وابسته به میزان سطح علمی آن است و در این مسیر علم همراه با ایمان باید سرلوحه کار قرار گیرد.

حمیدی افزود: امروز در پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی، لازمه امر اولویت قرار دادن روحیه جهادی بوده و بی شک کلید حل بسیاری از مشکلات جامعه خواهد بود.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهی استان مازندران با بیان اینکه دانشگاه مبدأ تحولات است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های حضوری جهان، در این دوره رکود می‌تواند با بازمهندسی و خارج‌شدن از تک‌محصولی، روش‌های جدیدی را طراحی و اجرا کند.

مسعود احمدی افزود: تشکل‌ها می‌توانند نقش آموزشی دانشگاه را جهت‌دار کرده و به‌عنوان حزب سازمانی با اساسنامه مشخص برای تولید محتوی فعالیت کنند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز