Banner
ورود اعضاء الأربعاء 12 أوت 2020 | چهار شنبه, 22 مرداد 1399

انزجار مردم دنیا از اقدام جنایتکارانه آمریکا در شهادت سردار سلیمانی آشکار شد

دو شنبه, 16 دی 1398 ساعت 11:56:25

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: بسیاری از رسانه‌ها و مردم دنیا انزجار خود را از اقدام جنایتکارانه آمریکا در شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اعلام کردند.

تصویر
انزجار مردم دنیا از اقدام جنایتکارانه آمریکا در شهادت سردار سلیمانی آشکار شد

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از واحد نور، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور ظهر امروز با حضور در مسجد پیامبر اعظم(ص) این واحد دانشگاهی با شهید سرافراز سپهبد قاسم سلیمانی میثاق بستند و در سوگ او اشک ماتم ریختند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در حاشیه این مراسم با اشاره به آیه ۲۳ سوره احزاب اظهار کرد: شهید قاسم سلیمانی و افرادی مانند وی از اول انقلاب و جنگ تاکنون ولایی بودند و بر عهد و پیمان خودشان ماندند و هیچ‌گونه تغییر عقیده و تغییر مسیری ندادند.

محمد احمدی با بیان اینکه در دنیا ژنرال‌های زیادی هستند که در جنگ‌ها زبانزد هستند، اضافه کرد: آنان تاکتیک‌ها و به فنون نظامی به‌خوبی آشنا هستند و مقاصد و اهداف دیگری برای کارشان دارند؛ اما تفاوت سردار سلیمانی، شهید صیاد شیرازی، شهید قرنی و ... با سایر ژنرال‌ها در ثابت ماندن عقیده است و با خدای خود پیمان بستند.

وی مطرح کرد: آمریکا یک دولت تروریستی است؛ چراکه سردار سلیمانی را در کشور ثالث به شهادت رسانده، بنابراین آن کشوری که خود را ضد تروریست می‌داند، اقدامات تروریستی انجام می‌دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور افزود: چهره دشمنان اسلام برای مردم دنیا آشکار شده و به خوبی مشاهده کردیم که بسیاری از رسانه‌ها و مردم دنیا انزجار خود از اقدام جنایتکارانه آمریکا در شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اعلام کردند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید