Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

انتصاب جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی

شنبه, 27 فروردین 1401 ساعت 08:58:58

نوشته شده توسط : علی سهیل

استادیار گروه داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی به عنوان نخستین مدیر مرکز رشد دارو و فرآورده‌های طبیعی این دانشگاه حکم خود را از رئیس این دانشگاه دریافت کرد.

تصویر
انتصاب جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از آمل، مرجان فلاح به عنوان نخستین مدیر مرکز رشد دارو و فرآورده‌های طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی حکم خود را از حامد برجسته رئیس این دانشگاه دریافت کرد.

حامد برجسته آغاز به کار مرکز رشد دارو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی و تقارن آن با سال تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرینی را به فال نیک گرفت و اظهار کرد: مرکز رشد، پایگاه اصلی تولید محصولات دانش‌بنیان است؛ بنابراین مسئولیت مهمی در تحقق شعار سال ۱۴۰۱ بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه سند تحول و تعالی دانشگاه و رویداد ملی گام دوم در خط سیر مطالبه مقام معظم رهبری قرار دارد، تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی به عنوان واحد پیشرو در راه‌اندازی مراکز رشد در استان مازندران، باید رسالت خود را در رسیدن به محصولات دانش‌بنیان به جد دنبال کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی با تبریک انتصاب مرجان فلاح به عنوان مدیر مرکز رشته دارو، ایجاد انگیزه در دانشجویان، برگزاری دوره‌های آموزش و پرورش ایده‌ها، آماده‌سازی بستر مناسب برای حضور استادان و نخبگان و افزایش سطح همکاری و تعامل با کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی به‌ویژه صنایع تولید محصولات دارویی آرایشی و بهداشتی را از جمله سرفصل‌های مهم و اولیه مرکز رشد دانست و تأکید کرد که هرچقدر در مسیر اهداف مراکز رشد موفق عمل کنیم در واقع به رسالت واقعی خود در دانشگاه دست یافتیم.

به گزارش آنا، مرجان فلاح استادیار گروه فارماکولوژی و سم‌شناسی دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی است که سال ۱۳۹۸ تخصص خود را از دانشگاه مازندران اخذ کرد و به عنوان یکی از استادان جوان واحد آیت‌الله آملی مشغول تدریس در این دانشگاه است.

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته