ورود اعضاء الثلاثاء 12 نوفمبر 2019 | سه شنبه, 21 آبان 1398

آمادگی دانشکده سمای آیت‌الله آملی برای اجرای دوره‌های مهارت‌آموزی دانش‌آموزی

شنبه, 05 مرداد 1398 ساعت 11:12:01

سرپرست دانشکده سما آیت‌الله آملی از آمادگی این دانشکده برای اجرای دوره‌های مهارت‌آموزی دانش‌آموزی خبر داد.

تصویر
آمادگی دانشکده سمای آیت‌الله آملی برای اجرای دوره‌های مهارت‌آموزی دانش‌آموزی

روزبه نصیری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در آمل درباره برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی دانش‌آموزی اظهار کرد: در قالب تفاهم‌نامه همکاری دانش‌آموزان دخترانه مرحوم تجن جاری آمل دوره کارآموزی مهارت‌آموزی خود در رشته‌های گرافیک و حسابداری در دانشکده سمای آیت‌الله آملی به پابان رساندند.

وی با بیان اینکه دانشکده سمای آیت‌الله آملی دارای امکانات مناسبی برای برگزاری دوره‌های آموزش کوتاه‌مدت و به‌ویژه مهارت‌آموزی است، خاطرنشان کرد: این دانشکده دارای تالار اجتماعات مجهز، سایت رایانه‌ای، اتاق رسم و کلاس‌های هوشمند بوده که می‌تواند میزبان برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت همه ادارات، نهادها و مراکز آموزشی و علمی باشد.

سرپرست دانشکده سما با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای هیئت علمی و مدرسان مدعو با این دانشکده همکاری علمی و آموزشی دارند، تصریح کرد: با توجه به حضور استادان مجرب در زمینه‌های علمی، کاربردی و عملی، آمادگی داریم تا دوره‌های اثربخشی برای مهارت‌آموزی شرکت‌کنندگان در دوره‌های کوتاه‌مدت برگزار کنیم.

نصیری افزود: دانش‌آموزان در پایان این دوره‌ها علاوه بر مهارت‌آموزی گواهی شرکت در کارگاه را نیز دریافت کردند.

بازدید دانش‌آموزان هنرستان تجن جاری آمل از دانشگاه آزاد اسلامی

دانش‌آموزان هنرستان دختران تجن جاری آمل صبح امروز از دانشکده داروسازی، آزمایشگاه‌، دانشکده تربیت‌بدنی، فضای ورزشی، امکانات هنرستان‌های جوار دانشگاهی و مجتمع فناوری اطلاعات و پژوهش شامل سایت رایانه، کتابخانه و... دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی بازدید کردند.

در این بازدید تعدادی از استادان دانشگاه و مسئولان بخش‌های مختلف این واحد دانشگاهی پاسخگوی سؤالات دانش‌آموزان درباره آینده شغلی رشته‌ها و فعالیت‌های علمی این مجموعه دانشگاهی شدند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز