ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

رئیس دانشگاه آزاد قائم‌شهر: آشکارترین وظیفه دانشگاهیان توجه به علم و پژوهش در کنار اخلاق است

جمعه, 02 فروردین 1398 ساعت 12:31:43

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: آشکارترین وظیفه‌ جامعه دانشگاهی، توجه جدی به امر علم و پژوهش در کنار معنویت و اخلاق است.

تصویر
رئیس دانشگاه آزاد قائم‌شهر: آشکارترین وظیفه دانشگاهیان توجه به علم و پژوهش در کنار اخلاق است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، میرامید هادیانی در پیامی فرارسیدن سال نو را به خانواده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر تبریک گفت.

در پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر آمده است: بدون شک سال ۱۳۹۸ نقطه عطفی است برای نظام مقدس جمهوری اسلامی تا با قدم‌هایی استوار به برکت خون شهدا به دهه‌ پنجم حیات انقلاب پا گذاشته و با سرلوحه قراردادن بیانیه‌ گام دوم انقلاب آغازگر عصر جدیدی باشیم که با همدلی و هم‌اندیشی و با روحیه‌ جهادی و تفکر بسیجی در راستای تحقق آرمان‌های ایرانی اسلامی انقلاب گام‌های مؤثری برداریم.

وی در بخش دیگری از این پیام تأکید کرده است: در این راه بدون شک آشکارترین وظیفه‌ جامعه دانشگاهی، به‌‌ویژه دانشگاهی که ادعای اسلامی بودن را به دوش می‌کشد، توجه جدی به امر علم و پژوهش در کنار معنویت و اخلاق است تا بتوان با پرورش نیروهای متخصص و متعهد گام‌های مؤثری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانش‌بنیان، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزم ملی و تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی برداشت و زمینه ایجاد جامعه اسلامی را فراهم کرد. برای نیل به این مهم، راهی جز احیای مدیریت جهادی نیست که دارای سه اصل اخلاص، سختکوشی و مرزبندی با دشمن است. لذا امیدوارم در سال ۹۸ با نیت خالصانه تنها برای رضای خدا، با تلاش و سختکوشی حرکت کرده و بدانیم در این راه بد‌دلانی هستند که همواره دشمنی پیشه می‌کنند تا با مخالفت‌های خود چراغ راهی باشند برای ما که بدانیم راه را درست طی می‌کنیم.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز