ورود اعضاء الإثنين 20 مي 2019 | دو شنبه, 30 اردیبهشت 1398

رکوردشکنی دانشگاه آزاد نجف‌آباد در جذب طرح‌های پژوهشی و صنعتی
یک شنبه, 29 اردیبهشت 1398 ساعت 08:34:24
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اعلام کرد که رکورد جذب طرح‌های پژوهشی برون‌دانشگاهی و صنعتی و کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای در این واحد دانشگاهی شکسته شد.

امیررضا نقش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در نجف‌آباد با اعلام اینکه رکورد جذب طرح‌های پژوهشی برون‌دانشگاهی و صنعتی و کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد شکسته شد، اظهار کرد: این واحد دانشگاهی در سال ۱۳۹۷ برای نخستین‌بار …

در نشست هیئت رئیسه؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن معرفی شد
جمعه, 27 اردیبهشت 1398 ساعت 13:33:56
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در نشست هیئت رئیسه این واحد دانشگاهی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تنکابن، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با صدور حکمی سهیل شکری را به‌عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع این واحد دانشگاهی منصوب کرد.

شکری در نشست صبح امروز هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به‌عنوا…

ماه مبارک رمضان، فرصت خوبی برای تزکیه و تطهیر نفس است
چهار شنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 14:48:42
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: ماه مبارک رمضان، فرصت خوبی براب تزکیه وتطهیر نفس است، اهل ایمان باید از ایام و لیالی آن استفاده کنند.

به گزارش ایسکانیوز، همزمان با ماه مبارک رمضان کارگاه دوره‌ای تفسیر سوره حشر با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد الزهرا(س)دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار می‌شود.

مدرس این دوره و عضو هیئت علمی واحد بابل در گفتگو با خ…

ساختمان خوابگاه واحد سوادکوه به مجتمع گردشگری تبدیل می شود
چهار شنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 12:16:42
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه از ارائه طرح تبدیل ساختمان مجتمع خوابگاهی قدیم واحد متبوعش به مجتمع گردشگری و رفاهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از سوادکوه، داریوش خادمی شورمستی در نشست تخصصی کسب درآمدهای غیر شهریه‌ای با موضوع تبدیل ساختمان مجتمع خوابگاهی قدیم واحد به مجتمع گردشگری رفاهی که با حضور کیارش کمالی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری تمدن آزاد پارس (تگتاپ) و زهر…

تجلیل از ۱۷ برگزیده سیزدهمین دوره نمایشگاه نماز و نیایش
سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:02:34
۱۷ تن از برگزیدگان سیزدهمین دوره نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و علمی نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در دانشگاه آزاد اسلامی بابل تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، عصر روز گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در مراسمی ۱۷ تن از برگزیدگان سیزدهمین دوره نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و علمی نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران تجلیل شد.

رئیس اداره فرهنگی دانشگاه آزا…

دانشجویان دانشگاه آزاد رامسر با ساختار فضاهای فرهنگی آشنا شدند
سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:01:09
دانشجویان رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با هدف آشنایی با ساختار کالبدی فضاهای فرهنگی، از کاخ مرمر و موزه عاج رامسر بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، دانشجویان کارشناسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر روز گذشته در درس طراحی معماری ۳ با موضوع طراحی موزه برای آشنایی با طراحی مجموعه فضاهای فرهنگی از کاخ مرمر و موزه عاج رامسر بازدید کردند.

بازدید دانشجویان…

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد رامسر برگزار شد
سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 09:04:46
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران معرفی شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از واحد رامسر، علیرضا یکرنگی‌سندی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر که روز گذشته در حکمی از سوی دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به سمت سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر منصوب شد، صبح امروز …

سعادت دنیوی و اخروی در گرو تلاوت قرآن و دین‌مداری است
دو شنبه, 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:50:13
کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل اظهار کرد: با تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان نیل به سعادت دنیوی و اخروی و دین‌مداری حاصل و موجب تعالی بشر می‌شود.

فرشته عباس‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل‌ اظهار کرد: انس با قرآن کریم و اهل بیت(ع) روح و جسم انسان را نورانی و حضور در محافل قرآنی سبب آرامش و تقویت زندگی است.

مدرس قرآن کریم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با تبریک ماه مبارک رمضان، ماه…

تقدیر از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی رامسر
دو شنبه, 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:39:46
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر به عنوان روابط عمومی برتر و فعال حوزه ارتباط با رسانه از سوی فرماندار رامسر و مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران مورد قدردانی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از رامسر، درجلسه تشکیل شورای روابط عمومی شهرستان رامسر که با حضور آزاد فرماندار شهرستان رامسر و مهدوی مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران، خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و روابط عمومی ادارات و نهادهای دولتی شهرستان به مناسبت …

مسئول روابط عمومی واحد نور عضو اصلی شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان شد
دو شنبه, 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:35:22
در انتخابات شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان نور که ۳۴ روابط‌عمومی حضور داشتند، نبی خلیلی روابط عمومی واحد نور با 21 رأی به عنوان عضو اصلی این شورا انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از واحد نور، صبح امروز انتخابات شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان نور با حضور علی شادمان فرماندار این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

شادمان در حاشیه این انتخابات با اشاره به اینکه فضای مجازی بسیار سیال و…