ورود اعضاء الجمعة 28 فيفرييه 2020 | جمعه, 09 اسفند 1398

اخبار سازمان مرکزی

دو شنبه, 30 مهر 1397 ساعت 15:09:00

قهرمانان یونیورسیاد بدون کنکور در مقاطع تحصیلات تکمیلی پذیرفته می‌شوند/ پاداش دانشجویان مدال‌آور برحسب مدال المپیک است
سه شنبه, 01 مرداد 1398 ساعت 09:51:23
رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی گفت: مدال دانشجویان قهرمان در مسابقات یونیورسیاد با ارزش مدال المپیک محاسبه می شود و همچنین دانشجویان می توانند در مقاطع تحصیلی تکمیلی بدون کنکور شرکت کرده و ادامه تحصیل دهند.

محمدرضا دهخدا در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز درباره افتخار‌آفرینی دانشجویان ایرانی در مسابقات یونیورسیاد گفت: همکاری وزارت علوم، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش باعث شد، افتخار کسب 17 مدال و جایگاه نهم جهان نصیب دانشجویان شود. کاروان ایر…

سهم ۷۵ درصدی دانشگاه آزاد اسلامی از مدال‌های کاروان ایران در یونیورسیاد ۲۰۱۹
دو شنبه, 24 تیر 1398 ساعت 14:00:13
مسابقات دانشجویان جهان یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا با درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سی‌امین دوره مسابقات دانشجویان جهان یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا با درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای کاروان ایران به پایان رسید. این دوره از مسابقات در ۱۸ رشته از ۱۲ تیرماه سال…

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی جویبار مدال طلا کسب کرد
یک شنبه, 23 تیر 1398 ساعت 14:35:52
دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار موفق به کسب مدال طلای انفرادی و تیمی مسابقات تکواندو یونیورسیاد دانشجویان جهان (۲۰۱۹) در کشور ایتالیا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، سروش احمدی دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار روز گذشته موفق به کسب مدال طلا وزن ۶۳- کیلوگرم مسابقات تکواندو یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۱۹ در ناپل ایتالیا شد. تیم ملی تکواندو دانشجویان ایرا…

مدال‌آوران یونیورسیاد تسهیلات مدال‌آوران المپیک را اخذ می‌کنند
یک شنبه, 09 تیر 1398 ساعت 09:50:34
رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی گفت: دانشجویان مدال‌آور مسابقات یونیورسیاد، تسهیلات مدال‌آوران بازی‌های المپیک را دریافت می‌کنند.

محمدرضا دهخدا در گفتگو با خبرنگار حوزه ورزش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: براساس مصوبه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، مدال‌های مسابقات سی‌امین یونیورسیاد برابر مدال‌های المپیک محسوب می‌شود. 

وی افزود: قهرمانان بازی‌های المپیک بر اساس مصوبه …

اساسنامه صندوق‌های پژوهش و نوآوری بازنگری می‌شود/ برای اعزام به یونیورسیاد کمبود بودجه نداریم
سه شنبه, 28 خرداد 1398 ساعت 12:32:06
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: قرار است در اساسنامه صندوق‌های پژوهش و نوآوری بازنگری اتفاق بیفتد که بتواند در کنار سرمایه‌گذاری‌های ریسک‌پذیر جاذبه‌ای هم برای بخش خصوصی داشته باشد.

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز درباره راهکارهای نوین ایجاد ارتباط دانشجویان با صنعت گفت: برنامه ارتباط دانشجویان با صنعت طراحی شده است و پس از رسیدن به نتیجه نهایی این برنامه اجرایی خواهد شد.

وی…

آغاز سومین اردوی دانشجویان والیبالیست برای حضور در یونیورسیاد
سه شنبه, 07 خرداد 1398 ساعت 09:34:29
سومین اردوی تیم ملی والیبال دانشجویان برای حضور در مسابقات یونیورسیاد از امروز در سالن والیبال فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سومین اردوی تیم ملی والیبال دانشجویان از امروز در سالن والیبال فدراسیون والیبال در مجموعه ورزشی آزادی به مدت یک هفته زیر نظر کادر فنی برگزار می‌شود و دانشجویان دعوت‌ شده به این اردو باید تا ساعت ۱…

اسامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای اعزام به مسابقات یونیورسیاد 2019
چهار شنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 13:24:00
20 دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی به مسابقات یونیورسیاد اعزام خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی گروه دانشگاه ایسکانیوز، سی‌امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 12 لغایت 23 تیرماه در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود و کاروان ایران با اعزام 4 تیم در این دوره از مسابقات شرکت خواهد کرد.

کاروان ایران در 4 رشته والی…

۷۰ درصد اعضای کاروان اعزامی از دانشگاه آزاد اسلامی است
سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:10:45
۷۰ درصد شاکله کاروان اعزامی کشورمان در مسابقات یونیورسیاد ۲۰۱۹ از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، چرخه ورزش و استعدادیابی را می‌توان دو رکن اساسی این روزهای ورزش دانشگاه آزاد اسلامی دانست. این دانشگاه با داشتن ظرفیت مدارس سما و استعدادیابی از بین دانش‌آموزان این مدارس برای تیم‌های ورزشی خود پش…

آماده‌سازی دانشگاه‌ها برای حضور در سی‌امین یونیورسیاد
چهار شنبه, 19 دی 1397 ساعت 10:16:08
سی‌امین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان از ۱۲ تا ۲۳ تیرماه سال آینده در ایتالیا برگزار می‌شود. از همین‌رو دانشگاه‌ها و مراکز علمی در حال آماده‌سازی خود هستند.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سی‌امین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان از ۱۲ تا ۲۳ تیرماه سال آینده در کشور ایتالیا برگزار می‌شود. از همین‌رو دانشگاه‌ها و مراکز علمی در حال آماده‌سازی تیم‌های اعزامی خود هستند.

این رویداد پس ا…