ورود اعضاء الجمعة 19 أفريل 2019 | جمعه, 30 فروردین 1398

راه‌اندازی سامانه فروش اینترنتی محصولات کشاورزی
چهار شنبه, 22 اسفند 1397 ساعت 10:34:55
دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد با برگزاری فن‌بازار ارتباط خوبی با صنعت برقرار کند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، اولویت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی بالابردن سطح کیفی آموزش عالی و مهارت‌آموزی دانشجویان بوده است و درآمدزایی در اولویت اصلی مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی قرار ندارد.

مهم ترین دغدغه دکتر طهرانچی بیشتر شدن ارتباط دا…

سامانه‌های جدید آموزشی در دانشگاه آزاد و چگونگی فعالیت آنها
جمعه, 26 بهمن 1397 ساعت 12:10:20
در جهت ارتقای کیفیت، انسجام بخشی و استاندارد کردن فعالیت‌های آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی ۵ سامانه مهم در معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، تدوین و راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی برنامه‌‌‌های بسیاری را در جهت تحولات مثبت و روبه رشد این دانشگاه از زمان سکانداری در نظرگرفته که یکی از این برنامه‌ها ایجاد سامانه‌‌های منسجم در امور مختل…

دکتر طهرانچی: توسعه هوشمند منطقه‌ای باید توسط دانشگاه آزاد اسلامی محقق شود
شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 13:41:39
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توسعه هوشمند منطقه‌ای باید توسط دانشگاه آزاد اسلامی محقق شود و ابزار این توسعه در اختیار هیأت امنای استان‌هاست.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هیأت امنای استان‌ها در دوره جدید جایگاه ویژه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی دارند و برنامه ما این است که با تفویض اختیار به استان‌ها، دانشگاه را ب…