ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

ساخت نرم افزار تشخیص آنلاین نورون های داخل قشر مغز در کشور
شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 08:18:57
پژوهشگران مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با طراحی نرم افزاری برای تشخیص اختلالات عصبی توانستند جایگزینی برای نمونه های مشابه خارجی پیدا کنند.
به گزارش دیده بان علم ایران، دکتر میرشهرام صفری، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در خصوص این نرم افزارگفت: نرم افزاری که در  این آزمایشگاه مستقر  شده است، وسیله ای است تا بتوانیم نوع نورون ها را در مغز حیوانات زنده به طور دقیق تشخیص دهیم.…
در دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام شد: طراحی سامانه جدید بازشناسی خودکار گفتار
شنبه, 04 خرداد 1398 ساعت 11:23:11
محققان دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به طراحی سامانه ای برای به کارگیری اطلاعات تصویری در بازشناسی خودکار گفتار صوتی-تصویری شدند.

به گزارش دیده بان علم ایران، فاطمه وخشیته، دانش آموخته دکتری مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) دانشگاه صنعتی امیرکبیر درباره طرح خود مبنی بر «طراحی سامانه بازشناسی خودکار گفتار» اظهار کرد: به‎کارگیری منابع اطلاعاتی متعدد نقش مهمی در سامانه‎های بازشناسی گفتار…

ایجاد سامانه جامع اطلاعات حرفه ای مهندسان ساختمان کشور درآینده نزدیک
شنبه, 28 اردیبهشت 1398 ساعت 09:54:42
ایجاد سامانه جامع اطلاعات حرفه ای مهندسان ساختمان کشور درآینده نزدیک
مدیریت بهینه،پیشرفته و نتیجه گرا، در هر سازمانی مستلزم داشتن اطلاعات و آمار درست ،دقیق، جامع و بروز شده است و هر اندازه سازمانی از زیرمجموعه های خود اطلاعات و آمار صحیح و روزآمد داشته باشد، می‌تواند در رسیدن به اهداف خود موفق تر باشد.
مهندس جی افرام…
تیم تولید نرم افزار : 11 فردی که در تولید نرم افزار های کاربردی نقش دارند
شنبه, 21 اردیبهشت 1398 ساعت 20:39:32
برای تولید یک نرم افزار کاربردی 11 نقش و مهارت مورد نیاز است هرچند ممکن است تمامی آنها در یک فرد جمع گردد

تولید نرم افزار کاری گروهی است. لازمه تولید ارزش افزوده در کسب و کار همکاری کامل بین اعضای گروه تولید است. در صورت عدم همکاری  به احتمال بسیار زیاد ارزشهای مورد انتظار حاصل نخواهد شد و ناکامی و شکست بسیار محتمل است.

به علاوه اگر مایلیم این پروژه به…

سامانه ثبت و ضبط دارایی مسئولان راه اندازی می شود
چهار شنبه, 11 اردیبهشت 1398 ساعت 11:24:35
معاون قوه قضاییه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه از راه اندازی سامانه ضبط دارایی مسئولان در آینده نزدیک خبر داد.

حجت الاسلام حمید شهریاری در حاشیه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب در غرفه قوه قضاییه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به ایرنا درباره پیوستن قوه قضائیه به سامانه قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات این مطلب را بیان کرد.
شهریاری گفت: ما مشکلی برای پیوس…

افق‌های جدید در نوآوری باز
شنبه, 07 اردیبهشت 1398 ساعت 09:47:14
نوآوری باز یک پارادایم مدیریتی است که در اصل در نتیجه فعالیت و تحقیق در بخش صنایع با سطح فناوری بالا است که محققان کشورمان به این بخش نفوذ کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری ایسکانیوز، با توجه به این‌که رهبر انقلاب به بحث نوآوری و اقتصاد دانش‌بنیان و فناوری‌های جدیدی تاکید دارند بنابراین سعی برآن است که با معرفی کتاب‌ افق‌های جدید در نوآوری باز ایده‌ها و کسب دانش در این عرصه را برای کار…

راه‌اندازی سامانه فروش اینترنتی محصولات کشاورزی
چهار شنبه, 22 اسفند 1397 ساعت 10:34:55
دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد با برگزاری فن‌بازار ارتباط خوبی با صنعت برقرار کند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، اولویت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی بالابردن سطح کیفی آموزش عالی و مهارت‌آموزی دانشجویان بوده است و درآمدزایی در اولویت اصلی مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی قرار ندارد.

مهم ترین دغدغه دکتر طهرانچی بیشتر شدن ارتباط دا…

سامانه‌های جدید آموزشی در دانشگاه آزاد و چگونگی فعالیت آنها
جمعه, 26 بهمن 1397 ساعت 12:10:20
در جهت ارتقای کیفیت، انسجام بخشی و استاندارد کردن فعالیت‌های آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی ۵ سامانه مهم در معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، تدوین و راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی برنامه‌‌‌های بسیاری را در جهت تحولات مثبت و روبه رشد این دانشگاه از زمان سکانداری در نظرگرفته که یکی از این برنامه‌ها ایجاد سامانه‌‌های منسجم در امور مختل…

دکتر طهرانچی: توسعه هوشمند منطقه‌ای باید توسط دانشگاه آزاد اسلامی محقق شود
شنبه, 17 آذر 1397 ساعت 13:41:39
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توسعه هوشمند منطقه‌ای باید توسط دانشگاه آزاد اسلامی محقق شود و ابزار این توسعه در اختیار هیأت امنای استان‌هاست.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هیأت امنای استان‌ها در دوره جدید جایگاه ویژه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی دارند و برنامه ما این است که با تفویض اختیار به استان‌ها، دانشگاه را ب…