Banner
ورود اعضاء الأحد 5 أفريل 2020 | یک شنبه, 17 فروردین 1399

اخبار سازمان مرکزی

دو شنبه, 30 مهر 1397 ساعت 15:09:00

طرح پایش زبان مشترک بین دانشگاه، صنعت و جامعه است
سه شنبه, 29 بهمن 1398 ساعت 14:05:32
دبیر طرح پایش در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان گفت: طرح پایش زبان مشترک بین دانشگاه، صنعت و جامعه است و در این راستا دبیر خانه های طرح در استان ها تشکیل شده است.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از خرم آباد، مهدی رفتاری دبیر طرح پایش در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان این طرح را یکی از اهداف مهم دانشگاه عنوان کرد و گفت: با توجه به بند 7 سند اسلامی شدن دانشگاه ها، راهبرد دانشگاه در نظام پژوهش حل مشکلات کشور اس…

شبکه آزمایشگاهی دانشگاه در خدمت صنایع خلاق کشور است
یک شنبه, 27 بهمن 1398 ساعت 14:49:56
مدیرکل پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد می‌تواند در حل مشکلات صنایع کشور و شکست دیوار تحریم‌ها کاربرد داشته باشد‌.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، عبدالله محمدی مدیرکل پژوهشکده ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در همایش روسای مراکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی استان ها که در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: ما باید اد…

به‌زودی اتفاقات مثبتی باهمکاری دانشگاه وسیستم دفاعی کشور رقم می‌خورد
یک شنبه, 20 بهمن 1398 ساعت 14:29:43
رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: همکاری بین دانشگاه و سیستم دفاعی اتفاق جدیدی نیست؛ اما در قالب جدید قرار است اتفاقات مثبتی رخ دهد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، وحید احمدی در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و ارتش جمهوری اسلامی ایران که صبح امروز با حضور تعدادی از روسای پژوهشگاه‌های کشور برگزار شد، اظهار کرد: شبکه ملی پژوهشی و ارتباطی در مر…

هدف طرح پایش عملی کردن راهبردهای سند اسلامی شدن دانشگاه ها است
دو شنبه, 14 بهمن 1398 ساعت 11:01:46
رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طرح پایش به منظور عملی کردن راهبردهای سند اسلامی شدن دانشگاه ها پیاده‌سازی شده است.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، جلسه مجریان برنامه علمی نظام پایش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، محمد علی‌اکبری رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از اساتید مجری طرح پایش عصر امروز در…

آنا گزارش می‌دهد؛ دانشگاه آزاد منبعی غنی در حوزه فناوری/ لزوم تقویت اکوسیستم استارت‌آپی به‌عنوان حلقه واسط میان دانشگاه و صنعت
سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 10:24:41
شتاب‌دهنده‌ها که زیرمجموعه اکوسیستم استارت‌آپی محسوب می‌شوند، با کم کردن ریسک سرمایه‌گذاری بر روی تیم‌های استارت‌آپی شرایط را برای رشد آن‌ها به کمک صاحبان سرمایه فراهم می‌کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، شتاب‌دهنده‌ها شرکت‌هایی هستند که در زمینه کارهای نو و تازه در حوزه استارت‌آپی سرمایه‌گذاری کرده و به مدیران فعال در حوزه استارت‌‌آپ کمک فراوانی می‌کنند. کارهایی که این شتاب‌دهن…

دکتر طهرانچی مهمان برنامه مدیرمسئول شد/ «اینجا هم دانشگاهه؟!»
دو شنبه, 23 دی 1398 ساعت 15:38:40
دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مهمان جدیدترین قسمت از برنامه مدیرمسئول با اجرای محمد دلاوری و تهیه‌کنندگی محمدعلی صدری‌نیا است.

به گزارش ایسکانیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی میهمان این هفته «برنامه مدیرمسئول» شبکه پنج صداوسیما بود و همراه دوربین این‌برنامه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین بازدید کردند.

در این بازدید ضمن معرفی دانشگاه نسل سوم، نظرات دانشجویان هم نسبت به کارایی ا…

بخش صنعت ۱۰۰ میلیارد تومان با دانشگاه‌ها قرارداد امضا می‌کند
سه شنبه, 10 دی 1398 ساعت 10:51:26
تهران- ایرنا- معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: منابع مالی شرکت‌ها و بخش صنعت برای انعقاد قرارداد همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

مسعود برومند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا با تشریح میزان قرارداد دانشگاه‌ها با صنعت در سال ۹۸ اظهار داشت: رقم قرارداد ۹ ماهه دانشگاه ها با صنعت امسال ۲۹ میلیارد تومان بود که نسبت به سال ۹۷ رشد داشته است.
وی افزود: این میزان…

تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی آغاز شد
شنبه, 02 آذر 1398 ساعت 09:53:39
مرحله تکمیل ظرفیت برای پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته سال ۱۳۹۸ آغاز شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، به دنبال اطلاعیه‌های ۶ و ۲۲ آبان ۹۸ داوطلبان واجد شرایط علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام کرده و یا ثبت‌نام…

دانشگاه رسالت جامعی در ساحت‌های شش‌گانه تعلیم و تربیت دارد
چهار شنبه, 29 آبان 1398 ساعت 14:16:45
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در دانشگاه یک رسالت جامع تربیت در ابعاد شش‌گانه ساحت‌های تعلیم و تربیت داریم و باید دانشگاهی توانا در علم، توانا در زندگی اجتماعی و صاحب دانش اجتماعی داشته باشیم تا دانشجویان بتوانند وضع معیشت خود را در آینده به نحو احسن رقم بزنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر طهرانچی در همایش ملی «الگوی مفهومی عفاف جنسی» که صبح امروز در مجتمع دانشگاهی ولایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار شد در سخنانی با بیان اینکه نگاه به مدل تربیتی عفاف‌محور باید از دو منظر «صیا…

مدیرکل برنامه‌ریزی وزارت علوم: تجمیع گرایش‌های دکتری به سال ۱۴۰۰ موکول شد
چهار شنبه, 22 آبان 1398 ساعت 11:01:33
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تجمیع گرایش‌های مقطع دکتری در دانشگاه‌ها از سال ۱۴۰۰ کلید می‌خورد و شیوه‌نامه آن در آستانه ورود به شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی است.

«محمدرضا آهنچیان» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش اظهار داشت: شیوه نامه تجمیع گرایش های مقطع دکتری تنظیم شده و به تائید معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده است.
وی افزود: این شیوه نامه هم اکنون در آستانه ورود به شورای گ…