ورود اعضاء الثلاثاء 18 فيفرييه 2020 | سه شنبه, 29 بهمن 1398

اخبار سازمان مرکزی

دو شنبه, 30 مهر 1397 ساعت 15:09:00

رییس دانشگاه آزاد اسلامی: دریافت شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد به صورت کسر از حقوق والدین
سه شنبه, 29 بهمن 1398 ساعت 11:53:26
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد با همکاری مجموعه های دولتی، شیوه جدیدی را برای دریافت شهریه دانشجویی تحت عنوان کسر از حقوق والدین دانشجویان طراحی کرده و اجرایی شدن این روش را به منظور تسهیل در پرداخت شهریه این دانشگاه از سوی خانواده ها در دستورکار خود قرار داده است.

سنگینی بار هزینه های اقتصادی به خصوص در سال های اخیر، بسیاری از فرزندان خانواده های کم درآمد جامعه را از ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی بازداشته است.

خانواده هایی که فرزندان آنها گاها در عین دارا بودن استعداد، از یک سو به دلیل کمبود ظرفیت دانشگاه…

ثبت نام ۱۲ هزار نفر در آزمون دوره دکتری پزشکی
سه شنبه, 29 بهمن 1398 ساعت 08:22:21
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از ثبت‌نام ۱۲ هزار نفر در آزمون دوره دکتری پزشکی خبر داد.

آبتین حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره ثبت نام در آزمون دوره دکتری پزشکی اظهار کرد: آزمون به پایان رسیده است و بر اساس آمار گزارش شده ۱۲ هزار نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند. 

آزمون دوره دکتری در…

اعلام نتایج آزمون پایان ترم کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی
یک شنبه, 27 بهمن 1398 ساعت 15:08:35
نتایج آزمون پایان ترم کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در سطوح سه گانه واحد الکترونیکی اعلام شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع شرکت‌کنندگان آزمون پایان ترم کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در سطوح سه گانه واحد الکترونیکی می رساند از امروز یکشنبه ۲۷ بهمن  با مراجعه به سایت www.azmoon.net نسبت به …

امکان انتخاب آزمون بر اساس نظام آموزشی در کنکور ۹۹ فراهم شد
شنبه, 19 بهمن 1398 ساعت 15:59:00
تهران- ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، هر داوطلب بدون درنظرگرفتن نظام آموزشی قدیم یا جدید که در آن تحصیل کرده است، می تواند در هر کدام که تمایل داشت، ثبت نام و شرکت کند.

حسین توکلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: داوطلبان از هم‌اکنون می‌توانند نظام آموزشی خود و سوالات آن را به دلخواه تعیین کنند، یعنی اگر داوطلبی فارغ التحصیل نظام قدیم آموزشی است، می‌تواند سوالات نظام جدید آموزشی را ا…

امشب؛ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سامفا به پایان می رسد
چهار شنبه, 02 بهمن 1398 ساعت 13:45:40
مشاور سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امشب توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سامفا به پایان می رسد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره برگزاری آزمون سنجش مهارت های زبان فارسی(سامفا) اظهار کرد: داوطلبان این آزمون تا پایان امروز فرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. 

وی افزود: این آزمون در …

آغاز فرصت ثبت نام از امروز؛ تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری پزشکی برای بار سوم
دو شنبه, 30 دی 1398 ساعت 13:57:59
مهلت ثبت‌نام در آزمون دستیاری پزشکی برای بار سوم تمدید شد و داوطلبان از امروز ۳۰ دی‌ماه تا پنجشنبه ۳ بهمن‌ماه می‌توانند در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام و ویرایش در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی تمدید شد.

با توجه به درخواست‌های مکرر داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصص…

زمان برگزاری آزمون صلاحیت بالینی مقطع دکتری اعلام شد
شنبه, 28 دی 1398 ساعت 13:30:49
زمان و محل های برگزاری نوزدهمین دوره آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره رشته پزشکی مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، نوزدهمین آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره رشته پزشکی مقطع دکتری روز پنجشنبه ۹۸/۱۱/۱۷ در یازده واحد دانشگاه آزاد اسلامی از جمله علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، نجف آباد، مشهد، شاهرود، اردبیل، تبریز، ساری، قم، کازرون، یزد…

به‌صورت متمرکز در تهران؛ آزمون بورد تخصصی گروه دامپزشکی فردا برگزار می‌شود
شنبه, 28 دی 1398 ساعت 09:38:25
آزمون بورد تخصصی گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی فردا شنبه 28 دی ماه به‌صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، آزمون بورد تخصصی گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی فردا شنبه 28 دی ماه به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود . گفتنی است کلید اولیه سوالات پس از اتمام آزمون در همان روز بر روی سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش قرار خو…

نام‌نویسی در آزمون جذب مدرس کانون زبان ایران آغاز شد
چهار شنبه, 25 دی 1398 ساعت 10:51:13
تهران- ایرنا- نام‌نویسی برای شرکت در آزمون جذب مدرس کانون زبان ایران در زمستان سال ۱۳۹۸ در بخش های مختلف انگلیسی و غیرانگلیسی آغاز شده، این نام‌نویسی اینترنتی است و تا ۱۲ بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش روز چهارشنبه کانون زبان ایران، این موسسه آموزشی به عنوان قدیمی‌ترین موسسه آموزش زبان در ایران، برای تکمیل کادر علمی خود در سراسر کشور، آزمون جذب مدرس را در بخش‌های انگلیسی (کودکان، نوجوانان، جوان و بزرگسالان) و بخش‌های غیرانگلیسی (فرانسه، عر…

آغاز ثبت نام آزمون فلوشیپ پزشکی سال ۱۳۹۹ از ۵ بهمن
شنبه, 21 دی 1398 ساعت 10:01:35
ثبت نام آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۳۹۹ از ۵ بهمن ماه ۹۸ آغاز می شود. این آزمون به صورت متمرکز و الکترونیک در دانشگاه های علوم پزشکی مجری برگزار می شود.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مرحله کتبی آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۳۹۹ وفق مصوبات شـورای آموزش پزشکی و تخصصی به صورت متمرکز و الکترونیک توسط دانشگاه های مجری برنامه آموزشی در ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۹ برگزار می شو…