Banner
ورود اعضاء الأربعاء 24 فيفرييه 2021 | چهار شنبه, 06 اسفند 1399

کار جهادی در مناطق محروم باید براساس نیازسنجی باشد

چهار شنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 14:16:32

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: انجام کار جهادی در مناطق محروم باید براساس نیازسنجی باشد و طبق آن برنامه‌ریزی صورت گیرد.

تصویر
کار جهادی در مناطق محروم باید براساس نیازسنجی باشد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، محمد احمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور صبح امروز به همراه جمعی از دانشگاهیان از کاروان اردوی جهادی دانشجویان بسیجی این دانشگاه در منطقه محروم روستای لاویج بازدید کرد.

احمدی در این بازدید با بیان اینکه یکی از برکات کارهای جهادی، کار خدمت‌رسانی است، اظهار کرد: انجام کار جهادی در مناطق محروم باید براساس نیازسنجی منطقه باشد و طبق آن برنامه‌ریزی صورت گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور افزود: فردی که در کاروان اردوی جهادی کار می‌کند باید انگیزه‌ قوی، پشتوانه‌ معرفتی خوب و طرح و برنامه در کنار خدمت خالصانه داشته و حرکتش بر مدار وظیفه و تکلیف باشد و باید این انگیزه‌های معنوی را در خود تقویت کنیم.

احمدی اظهار کرد: اردوی جهادی آینه تلاش و کوشش انسان​‌های بی‌ادعایی است كه محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف كشور را مهم‌ترین هدف​شان می‌دانند. آنها برای تحقق عدالت و كاستن از رنج مردم و براساس نیاز، نقاط مختلفی را هدف قرار می دهند؛ همه باید دست به دست هم و با کوشش و همت برای رفع مشكلات مردم در مناطق محروم تلاش كنیم.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته