ورود اعضاء الخميس 14 نوفمبر 2019 | پنج شنبه, 23 آبان 1398

هم‌افزایی دانشگاه‌ها سطح کیفی آموزش را ارتقا می‌دهد

چهار شنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 09:39:40

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: افزایش سطح کیفی و عملی آموزش با هم‌افزایی دانشگاه‌ها محقق می‌شود.

تصویر
هم‌افزایی دانشگاه‌ها سطح کیفی آموزش را ارتقا می‌دهد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، علیرضا یکرنگی عصر امروز در دیدار با رئیس و معاونان دانشگاه فنی و حرفه‌ای ملاصدرای رامسر که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد، اظهار کرد: باید در نگاه کلی مجموعه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی را یکی ببینیم و با افزایش سطح کیفی و عملی آموزش به سمت آینده‌ای بهتر پیش برویم.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از هیچ‌گونه همكاری برای ارتقای تعليم و تربيت فرزندان این شهرستان و حتی کشور دريغ نمی‌كند و آمادگی کامل خود را برای حمایت و همکاری مشترک با سایر دانشگاه‌های رامسر اعلام می‌کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر تصریح کرد: پیشنهاد تشکیل شورای رؤسای دانشگاه‌های شهرستان رامسر پیشنهاد خوبی است و امیدوارم بتوانیم با برگزاری جلسه‌های مستمر شورای رؤسای دانشگاه‌ها باعث رشد و پیشرفت بیشتر دانشگاه‌ها شویم.

در ادامه، بهروز رضاسروش رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای ملاصدرای شهرستان رامسر با تبریک انتصاب علیرضا یکرنگی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنیم تا بتوانیم بدون صرف هزینه بیشتر و اشتراک منابع به امکانات هم دسترسی داشته و با همین روش سطح کیفی و عملی آموزش را تا حد بسیار زیادی افزایش دهیم.

رضاسروش افزود: دانشگاه‌ها برای رامسر به‌عنوان یک سرمایه محسوب می‌شوند و هدف ما ارتقای دانش بدون مرز است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز