Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

مهلت ثبت‌نام داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امروز به پایان می‌رسد

شنبه, 21 خرداد 1401 ساعت 11:29:12

نوشته شده توسط : مدیر

ثبت‌نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه ۱۱ خرداد آغاز شده است، امروز شنبه ۲۱ خرداد به پایان می‌رسد.

تصویر
مهلت ثبت‌نام داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امروز به پایان می‌رسد

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، ثبت‌نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه ۱۱ خرداد آغاز شده است، شنبه ۲۱ خردادماه به پایان می رسد.

داوطلبان راه‌یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. 

آن دسته از مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) شاغل در موسسات آموزش عالی کشور و دستگاه‌های اجرایی به جز دانشگاه آزاد اسلامی که خود را متقاضی استفاده از سهمیه مربیان اعلام نموده اند نیز لازم است، مدارک لازم به منظور بهره‌مندی از این سهمیه شامل موافقت دانشگاه یا موسسه محل خدمت و آخرین حکم کارگزینی خود را در زمان ثبت نام به منظور مصاحبه بارگذاری نمایند. مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری این مدارک نخواهند داشت. استعلام وضعیت مربیان دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است، مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در سال جاری به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه حضوری پس از اتمام ثبت‌نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته