ورود اعضاء الثلاثاء 10 ديسمبر 2019 | سه شنبه, 19 آذر 1398

مصاحبه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد از ۲۲ تیر ماه آغاز می‌شود

چهار شنبه, 19 تیر 1398 ساعت 13:09:12

مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه ۲۲ تیرماه برگزار می‌شود.

تصویر
مصاحبه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد از ۲۲ تیر ماه آغاز می‌شود

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه آزاد، داوطلبان دعوت شده به مصاحبه ۳۳ رشته اعلام شده که به منظور اعلام آمادگی برای شرکت در مصاحبه در سامانه ثبت نام کرده اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به نشانی http://azmoon.net/ از تاریخ و زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

مصاحبه تمام رشته‌های دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه ۲۲ تیرماه در واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار می‌شود.

نتایج تمام رشته‌های دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی هم زمان با نتایج سایر دانشگاه‌ها تا هفته اول شهریور ماه اعلام می‌شود.

داوطلبان لازم است در زمان حضور جهت مصاحبه و ارزیابی تخصصی، مدارک شناسایی (اصل شناسنامه و کارت ملی)، تمام سوابق علمی، آموزشی، تحقیقاتی شامل مقاله، پروژه، ترجمه، تألیف، گواهی ثبت اختراع و یا کسب مقام در جشنواره‌های علمی در زمینه‌های مرتبط با رشته به انضمام نسخه‌ای از ریز نمرات و پایان‌نامه کارشناسی ارشد و مدرک زبان خارجی معتبر را همراه خود داشته باشند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری