ورود اعضاء الخميس 20 فيفرييه 2020 | پنج شنبه, 01 اسفند 1398

صرفه جویی در محیط دانشگاه نوعی درآمدزایی است

یک شنبه, 22 دی 1398 ساعت 13:23:28

شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) عصر امروز با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در تالار امیرکبیر این واحد دانشگاهی برگزار شد.

تصویر
صرفه جویی در محیط دانشگاه نوعی درآمدزایی است

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از واحد خوراسگان، پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در جلسه شورای اداری دانشگاه گفت: موفقیت و پیشرفت دانشگاه حاصل نمی شود مگر با استفاده از خرد جمعی و تشریک مساعی کلیه کارکنان دانشگاه.

وی افزود: وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به دانشجویان است زیرا دانشجویان امروز آینده سازان ایران اسلامی هستند پس با گسترش فضای کار و ایجاد انگیزه و امید باید بهترین ها را برای ایران اسلامی رقم بزنیم.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به لزوم تامین درآمدهای غیرشهریه ای برای دانشگاه خاطر نشان کرد: حصول درآمدهای غیرشهریه‌ای و رفع وابستگی به شهریه دانشگاه از سیاست‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی است؛ و ما امروز این سیاست را به عنوان یک هدف دنبال می کنیم، بنابراین از ایده‌ها، مشورت‌ها و نظرات شما همکاران گرامی در زمینه کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای استقبال کرده و بهترین ایده‌ها را در اسرع وقت به مرحله اجرا در خواهیم آورد.

نجفی اظهار کرد: نباید با تاکید بر درآمدزایی مبحث صرفه جویی را از یاد ببریم چون هر دو امر حول یک محور فعالیت می کنند از این رو مدیریت صحیح منابع در دانشگاه به دور از هرگونه انقباض، ریخت‌وپاش و بی‌انضباطی مالی، بهترین و سهل‌الوصول‌ترین گزینه برای رسیدن به اهداف کمی و کیفی دانشگاه است و صرفه جویی نیز نوعی درآمدزایی محسوب می شود.

وی افزود: سه دهه از عمر دانشگاه گذشته و با همت شما عزیزان این دانشگاه هم اکنون یکی از پر افتخار ترین دانشگاه های کشور است از این رو باید به جهت تداوم افتخارات و پیشرفت مداوم دانشگاه با استفاده از ایده های نو و خروج از یکنواختی در مسیر موفقیت روزافزون گام برداریم.

نجفی تصریح کرد: جامعه به دانشگاه و فعالیت های دانشگاهی نگاهی ویژه داره بنابراین ما نباید فعالیت های خود را به درون دانشگاه محدود کنیم از این رو با تاسیس کلینیک دندان‌پزشکی، کلینیک حقوقی، آموزشگاه زبان‎‌های خارجی و ارتباط با صنایع مختلف نه تنها به نیاز جامعه و صنعت پاسخ می دهیم بلکه زمینه را برای اشتغال دانشجویان نیز فراهم می شازیم.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید