ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

سرپرست دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

دو شنبه, 01 بهمن 1397 ساعت 15:59:14

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، طی حکمی سرپرست دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی را منصوب کرد.

تصویر
سرپرست دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مجید مشکینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، طی حکمی حسین جوادی را به عنوان سرپرست دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دفتر برنامه و بودجه دانشگاه منصوب می‌شوید تا با بهره‌گیری از همه امکانات مادی و معنوی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه و با اولویت محورهای ذیل در جهت اعتلای دانشگاه اقدام کنید.

انطباق تدوین و عملکرد بودجه ای ارکان دانشگاه بر اساس سیاست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اقتصاد مقاومتی، انطباق تدوین و عملکرد بودجه دانشگاه‌های استانی و واحدها و مراکز دانشگاهی بر اساس سیاست‌های کلان دانشگاه،  افزایش درآمدهای شهریه‌ای و غیرشهریه‌ای دانشگاه از طریق تعریف رشته‌های جدید مورد نیاز جامعه و اقتصاد دانش بنیان و پایش مستمر، مکانیزه و دقیق بر عملکرد بودجه‌ای واحدهای دانشگاهی و تحلیل کاربردی، اقتصادی، اجتماعی آن از اولویت‌های مطرح‌شده در این حکم است.

در ادامه آمده است: امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

حسین جوادی سوابق اجرایی از جمله مدیر اجرایی و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، مدیر اجرایی و مالی دانشگاه شهید بهشتی، رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور و ... را در کارنامه خود دارد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز