Banner
ورود اعضاء الأحد 5 أفريل 2020 | یک شنبه, 17 فروردین 1399

سازمان سنجش آموزش اعلام کرد؛ تمدید مهلت ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹

شنبه, 26 بهمن 1398 ساعت 10:37:30

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری سال ۹۹ خبر داد.

تصویر
سازمان سنجش آموزش اعلام کرد؛ تمدید مهلت ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، حسین توکلی مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان این خبر گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به‌منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه‌حضوری، مجازی و پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ پیام نور، مؤسسات آموزشی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد تا روز یکشنبه، ۲۷ بهمن‌ماه تمدید شد.

وی تأکید کرد: دفترچه راهنما و اطلاعیه تکمیلی در خصوص ثبت‌نام رشته‌های با آزمون دانشگاه‌ها برای سال ۱۳۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل‌دسترسی است. گزینش دانشجو در رشته‌های با آزمون کنکور سراسری ۹۹ بر اساس نمره کنکور و سوابق تحصیل (معدل دیپلم)، صورت خواهد گرفت و داوطلبانی که دارای دو مدرک دیپلم هستند، نیز می‌توانند بر اساس شرایط اعلام‌شده در دفترچه اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: اخذ دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶، دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی، دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق‌دیپلم) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که تا ۳۱ شهریور ۹۹ اخذ شده باشد، از مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام است.

وی یادآور شد: کارت ورود به جلسه رشته‌های با آزمون کنکور از ۹ تیرماه سال ۹۹ بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد و داوطلبان تا ۱۱ تیرماه فرصت دارند نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام کنند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید