ورود اعضاء الخميس 20 فيفرييه 2020 | پنج شنبه, 01 اسفند 1398

رونمایی از ۲ خدمت سازمان بین‌المللی دانشگاهیان

شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 09:22:38

تهران- ایرنا- سازمان بین‌المللی دانشگاهیان همزمان با روز دانشجو، امکان استفاده از شبکه اجتماعی دانشگاهیان و مشاوره رایگان سوابق شغلی را برای دانشجویان در سراسر کشور فراهم کرد.

تصویر
رونمایی از ۲ خدمت سازمان بین‌المللی دانشگاهیان

به گزارش روز شنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، امکان استفاده از ۲ خدمت سازمان بین المللی دانشگاهیان از امروز ۱۶ آذر ماه و همزمان با گرامیداشت روز دانشجو برای دانشجویان سراسر کشور فراهم شده است.

بر اساس اعلام این سازمان، با توجه به ضرورت توسعه ارتباطات علمی میان جامعه دانشگاهی کشور، شبکه اجتماعی دانشگاهیان راه اندازی شده و دانشجویان سراسر کشور امکان عضویت در این شبکه را دارند.

دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه های کشور می توانند با مراجعه به سامانه My.isic.ir نسبت به عضویت رایگان در سازمان بین المللی دانشگاهیان و حضور در شبکه اجتماعی دانشگاهیان اقدام کنند.

همچنین در راستای توانمندسازی شغلی دانشجویان نیز امکان مشاوره رایگان سوابق شغلی نیز به عنوان یک خدمتی برای دانشجویان فراهم شده است.

در این چارچوب، دانشجویان می توانند با ارسال سوابق شغلی خود در سامانه اعلام شده، نسبت به دریافت مشاوره برای تصحیح و بهبود سوابق خود برخوردار شوند.

در این زمینه محمدرضا شمشیرگر مدیر سازمان بین المللی دانشگاهیان به ایرنا گفت: تمامی این خدمات برای رفاه دانشجویان و دسترسی راحت به امور مورد نظر این قشر است و هدف سازمان، زندگی بهتر و ارائه تسهیلات رفاهی، علمی و بین المللی به دانشجویان است.

وی افزود: این سازمان با ارائه تسهیلات اقتصادی، علمی و بین المللی برای کاهش دغدغه های دانشجویان مانند تسهیل فرایند ثبت نام بیمه دانشجویی تامین اجتماعی که از سال گذشته راه اندازی شده است، تلاش می کند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید