Banner
ورود اعضاء الإثنين 10 أوت 2020 | دو شنبه, 20 مرداد 1399

روزهای برگزاری آزمون سراسری و ارشد اعلام شد

دو شنبه, 06 مرداد 1399 ساعت 11:27:14

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور روزهای برگزاری آزمون و کارشناسی ارشد و کنکورسراسری را به تفکیک گروه‌های آزمایشی اعلام کرد.

تصویر
روزهای برگزاری آزمون سراسری و ارشد اعلام شد

فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز با اشاره به افزایش روزهای برگزاری آزمون سراسری اظهار کرد: به منظور مساعدت و همراهی بیشتر با داوطلبان و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، سازمان سنجش آموزش کشور در راستای تدابیر اتخاذ شده جهت ارتقا ایمنی حوزه‌ها و به تبع آن داوطلبان، اقدام به افزایش روزهای برگزاری آزمون سراسری از 2 روز به 4 روز کرده است.

وی با اشاره به برگزاری آزمون ارشد بیان کرد: روزهای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد از 2 روز به 3 روز یا از پنجشنبه ۱۶ مرداد تا شنبه ۱۸ مرداد افزایش پیدا کرده است. به عبارتی آزمون رشته‌های امتحانی شناور (رشته‌های امتحانی دوم) از عصر پنجشنبه ۱۶ مرداد به صبح شنبه ۱۸ مرداد منتقل شده است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون سراسری گروه هنر صبح چهارشنبه ۲۹ مردادماه، علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه ۳۰ مردادماه، گروه علوم تجربی ۳۱ مرداد و‌گروه زبان اول شهریورماه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از داوطلبان هر ۲ آزمون تقاضا می‌شود با توجه به زمان اعلام شده و هم چنین سایر جزئیات و اطلاعاتی که در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری که در ۲۰ مرداد و آزمون کارشناسی ارشد که در ۶ شهریور در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌‌شود، در جلسه آزمون شرکت کنند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید