ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

سه شنبه, 02 بهمن 1397 ساعت 10:18:29

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه را منصوب کرد.

تصویر
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، بابک نگاهداری را به عنوان «رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه» منصوب کرد.

در متن حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه» منصوب می شوید.

در ادامه عنوان شده است: علاوه بر این مسئولیت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه نیز به جنابعالی واگذار می‌گردد. نظر به تغییرات صورت گرفته در ساختار جدید دانشگاه وظایف و اختیارات مسئولیتی به پیوست این حکم ابلاغ می‌گردد.

در پایان این حکم آورده شده است: امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

دکتر بابک نگاهداری دارای مدرک دکتری تخصصی بیوتکنولوژی پزشکی از انستیتو پاستور ایران، دکتری حرفه‌ای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسی ارشد مطالعات فرهنگی از دانشگاه علامه طباطبایی است.

وی که عضو بنیاد ملی نخبگان است، سوابق اجرایی زیادی ازجمله رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، معاون ارتباطات شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاون نظارت و راهبری شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیر نقشه جامع علمی کشور، مدیرکل حوزه ریاست، مطالعات فرهنگی، اطلاع‌رسانی و سنجش افکار شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاون نظارت و ارزیابی ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور، مدیرمسئول انتشارات دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مدیرمسئول ماهنامه تخصصی مهندسی فرهنگی و... را در کارنامه خود دارد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز