Banner
ورود اعضاء الإثنين 10 أوت 2020 | دو شنبه, 20 مرداد 1399

دکتر ولایتی: تحولات ارزشمند و رضایت بخشی در دانشگاه آزاد محقق شده است

دو شنبه, 06 مرداد 1399 ساعت 10:54:50

با حضور رئیس هیات موسس و امنا، مراسم تکریم رئیس دفتر هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی و معارفه سرپرست جدید دفتر هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

تصویر
دکتر ولایتی: تحولات ارزشمند و رضایت بخشی در دانشگاه آزاد محقق شده است

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، دکتر ولایتی در این مراسم با تاکید بر این که دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات ارزشمند نظام است گفت: این مجموعه با استفاده از ظرفیت های مردمی ایجاد شده و باید تلاش کرد تا فعالیت ها و اقدامات با رشد و کیفیت مناسب تر ارائه و به پیش رود.

رئیس هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب بارها تاکید فرمودند که سه محور کیان، اسلامیت و انقلابی بودن دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد و با جدیت در این زمینه ها و همچنین انضباط مالی اقدام و مراقبت کرد‌.

دکتر ولایتی افزود: فعالیت در دانشکاه آزاد اسلامی بسیار مهم است و آسان هم نیست و دکتر طهرانچی و همکاران او با تلاش و توانمندی، مدیریت نمودند و تحولات ارزشمند و رضایت بخشی محقق گردیده و باید با صمیمیت و همراهی در جهت تحقق اهداف گام برداشت.

رئیس هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش ها و فعالیت های مهندس مؤید تقدیر کرد و گفت: مهندس مؤید از نیروهای متعهد،انقلابی با سوابق مبارزاتی پیش از انقلاب و مسئولیت های ویژه و مهم پس از انقلاب بودند و همچنین دارای تجربه و توان بالای مدیریتی هستند که منشاء تحولات مهمی بودند و با جدیت توانستند مدیریت کارآمد و موثری را اعمال نمایند ضمن آن که در دوره مسئولیت نیز همچون گذشته اثر گذار بودند که مورد تقدیر است و از این ظرفیت و تجربه در هیئت امنا به نحو مطلوب و در جایگاه دیگری استفاده خواهد شد و برای آقای فتحی که فردی فعال، جهادی و با تجربه و سابقه ارزشمند مدیریتی هستند هم در مسئولیت جدید توفیق آرزومندم.

در این جلسه، مهندس مؤید هم ضمن تشکر و قدردانی از دکتر ولایتی ‌و حمایت هایی که انجام شده، گزارشی از اقدامات و فعالیت ها ارائه نمودند و برای رئیس جدید دفتر هیئت موسس و امنا آرزوی توفیق کرد و از همراهی مدیران و کارکنان بخش های مختلف نیز تقدیر کرد.

فتحی سرپرست جدید دفتر هیات موسس و امنا نیز در ادامه ضمن تشکر از زحمات مهندس موید بر لزوم همدلی و همکاری جدی کلیه مدیران و همکاران دفتر هیات موسس و امنا تاکید کرد و گفت: افتخار دارم که برای سال های طولانی در خدمت دکتر ولایتی باشم و از اعتماد مجدد ایشان تشکر می کنم و این افتخار بزرگی است که امیدوارم بتوانم در سنگر جدید نیز گام های مثبتی را برداریم.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید