ورود اعضاء الخميس 20 جوان 2019 | پنج شنبه, 30 خرداد 1398

دستورالعمل رفع مشکلات آموزشی دانشجویان استان‌های سیل‌زده ابلاغ شد

یک شنبه, 25 فروردین 1398 ساعت 09:44:46

رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل رفع مشکلات آموزشی دانشجویان استان‌های سیل‌زده را ابلاغ کرد.

تصویر
دستورالعمل رفع مشکلات آموزشی دانشجویان استان‌های سیل‌زده ابلاغ شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بیژن رنجبر دستورالعمل رفع مشکلات آموزشی دانشجویان استان‌های سیل‌زده را به رؤسای واحدهای مراکز استان، رؤسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

رنجبر در این دستورالعمل تأکید کرده است که با توجه به ضرورت حل مشکلات دانشجویان مناطق سیل‌زده و شرکت‌کننده در اردوی جهادی، غیبت کلاسی تمام دانشجویان فوق از تاریخ ۱۷ فروردین ۹۸ تا ۱۲ اردیبهشت ۹۸ در صورت تأیید قرارگاه جهادی استان، موجه تلقی شود.

بر اساس بندهای این دستورالعمل؛ چنانچه دانشجویان شرکت‌کننده در اردوی جهادی و دانشجویان مناطق سیل‌زده از تاریخ ۱۷ فروردین ۹۸ تا زمان ابلاغ این دستورالعمل، موفق به شرکت در امتحان میان‌ترم نشده باشند، در صورت تأیید قرارگاه جهادی استان، واحدهای دانشگاهی باید با هماهنگی استاد مربوطه نسبت به برگزاری امتحان میان‌ترم این دسته از دانشجویان اقدام لازم را انجام دهند.

همچنین از زمان ابلاغ این دستورالعمل تا پایان ۱۲ اردیبهشت ۹۸ تمام آزمون‌های میان‌ترم در واحدها و مراکز دانشگاهی لغو و به زمان دیگری موکول خواهد شد.

در این دستورالعمل آمده است: واحدها و مراکز دانشگاهی در مناطق سیل‌زده موظفند نسبت به برگزاری کلاس‌های جبرانی اقدام لازم را انجام دهند.

اوقات شرعی به وقت ساری