ورود اعضاء الإثنين 27 مي 2019 | دو شنبه, 06 خرداد 1398

دانشگاه آزاد درباره بیانیه گام دوم فعالیت‌های خوبی را شروع کرد

سه شنبه, 21 اسفند 1397 ساعت 11:09:04

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه آزاد اسلامی که در حوزه مطالبات رهبری دغدغه‌مند بوده فعالیت‌های خوبی را شروع کرده است.

تصویر
دانشگاه آزاد درباره بیانیه گام دوم فعالیت‌های خوبی را شروع کرد

حجت‌الاسلام میرمجید سیدقریشی در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آناورود دانشگاه آزاد اسلامی را به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب مؤثر تلقی کرد و گفت: یکی از نهادهای مهمی که باید در راستای تبیین و ترویج بیانیه راهبردی گام دوم پیشگام باشند دانشگاه‌ها هستند.

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: اکنون نهاد رهبری با مشارکت دانشگاه‌هایی چون شهید بهشتی، امام صادق(ع)، امام حسین(ع) و دانشگاه آزاد اسلامی که در حوزه مطالبات رهبری دغدغه‌مند هستند فعالیت‌های خوبی را شروع کرده که این اقدامات باید ادامه پیدا کنند.

قریشی تصریح کرد: شورای سیاست‌گذاری همایش مردم سالاری دینی با مشارکت دانشگاه‌ها و به‌ویژه دانشگاه آزاد اسلامی  برنامه‌های دیگری نیز در تداوم تبیین و ترویج تمدن‌سازی اسلامی و نظریه مردم سالاری دینی درنظر گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد ویژه دکتر ولایتی در برگزاری همایش مردم‌سالاری دینی پیشگام بوده و در آینده دانشگاه آزاد اسلامی میزبان این همایش خواهد بود.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز