ورود اعضاء الثلاثاء 25 جوان 2019 | سه شنبه, 04 تیر 1398

دانشگاه آزاد اسلامی از صاحبان کسب‌وکار حمایت می‌کند

یک شنبه, 25 فروردین 1398 ساعت 13:12:10

مدیرکل کارآفرینی و تجاری‌سازی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه در صورت نیاز، فضاهای فیزیکی و آزمایشگاهی، مشاوره‌ای و کارگاهی در اختیار صاحبان کسب‌وکار می‌گذارد.

تصویر
دانشگاه آزاد اسلامی از صاحبان کسب‌وکار حمایت می‌کند

حامد افشاری در گفتگو با خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،  با اشاره به نام‌گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان «رونق تولید»، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس زیرساخت‌های ایجاد شده در حوزه فناوری و دانش‌بنیان ظرفیت‌های قابل‌توجهی دارد.

مدیرکل کارآفرینی و تجاری‌سازی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، ادامه داد: تا انتهای سال گذشته ۱۳۲ مرکز رشد در دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده است. توسعه پردیس‌های پارک علم و فناوری در متن کار قرار خواهد گرفت که حمایت‌های بیشتری در اختیار واحدهای فناور قرار بگیرد.

افشاری افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به همه صاحبان ایده و کسب‌وکار این نوید را می‌دهد که در صورت نیاز فضاهای فیزیکی، آزمایشگاهی، مشاوره‌ای و کارگاهی،‌ حمایت‌های مطلوب از سوی دانشگاه به‌عمل خواهد آمد و بسترهای تحقق رونق تولید فراهم خواهد شد.

وی درباره ایجاد شبکه کارآفرینی نیز اظهار کرد: باتوجه به اینکه درصد قابل‌توجهی از کارآفرینان کشور عضو خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی هستند، زمینه‌های راه‌اندازی شبکه کارآفرینان دانشگاه آزاد اسلامی نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.

مدیرکل کارآفرینی و تجاری‌سازی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: شبکه کارآفرینان دانشگاه آزاد اسلامی به‌صورت پورتالی راه‌اندازی و قابلیت بازاریابی و تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان را دارد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز