Banner
ورود اعضاء الأحد 5 جوييه 2020 | یک شنبه, 15 تیر 1399

دانشجویان نمونه هفته اول اسفند تقدیر می‌شوند

دو شنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 11:43:30

تهران- ایرنا- آیین تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری امسال در هفته اول اسفندماه برگزار می شود. این مراسم بیست و هشتمین دوره برگزاری این آیین است.

تصویر
دانشجویان نمونه هفته اول اسفند تقدیر می‌شوند

مراسم تقدیر و تجلیل از دانشجویان نمونه کشوری هر سال با همکاری وزارتخانه های علوم و بهداشت و با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری برگزار می شود.
آیین نامه و شیوه نامه بازنگری جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه مهرماه امسال از سوی سازمان امور دانشجویان به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ شد و فرایند ثبت نام در این جشنواره تا چهارم آبان ماه ادامه داشت.
دانشجویان دانشگاه های دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همچنین دانشگاه های پیام نور و فرهنگیان امکان شرکت در این مراسم را دارند.
دانشگاه آزاد اسلامی همه ساله به طور مجزا نسبت به انتخاب دانشجوی نمونه و برگزاری جشن اقدام می کرد اما امسال قرار است همزمان یک برنامه و با حضور دانشگاه آزادی ها در کنار دانشجویان پزشکی و غیرپزشکی برگزار شود.

در این باره، محمدرضا علم، معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: آیین تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری بین روزهای چهارم تا هفتم اسفندماه امسال و با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار می شود.
وی افزود: از ۲۷ دانشجو از وزارت علوم و ۱۳ دانشجو از دانشگاه های وزارت بهداشت قدردانی می شود، دانشگاه آزاد هم هنوز آماری ارائه نداده است.
معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان خاطرنشان کرد: این آیین امسال وارد بیست و هشتمین دوره می شود. 

به گزارش ایرنا، امسال در مرحله نخست انتخاب دانشجویان نمونه، دانشجویان متقاضی در سطح دانشگاه به رقابت پرداختند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حدنصاب‌های آن کسب کردند، به عنوان برگزیدگان دانشگاهی تجلیل می شوند.
مرحله دوم جشنواره دانشجوی نمونه در سطح دانشگاه های تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پنج گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و دامپزشکی، هنر در مقاطع مختلف انجام و پس از ارزیابی داوران کشوری، در نهایت دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و معرفی شدند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید