Banner
ورود اعضاء الجمعة 5 جوان 2020 | جمعه, 16 خرداد 1399

ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش کارشناسی ناپیوسته ۹۹ آغاز شد

چهار شنبه, 17 اردیبهشت 1399 ساعت 22:07:10

تهران- ایرنا- فرایند ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذیرش با آزمون و بدون آزمون کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته)دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

تصویر
ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش کارشناسی ناپیوسته ۹۹ آغاز شد

فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته) دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از امروز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org شروع شد. این مهلت تا روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

همچنین پذیرش در تعدادی از رشته های امتحانی مذکور بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی (معدل تراز شده مقطع کاردانی) صورت خواهد پذیرفت.

داوطلبان در زمان ثبت نام باید نسبت به درج رشته محل های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی با توجه به رشته اعلام شده، اقدام کنند.

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته هم زمان بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان نسبت به پرداخت مبلغ ۴۶ هزار تومان اقدام کنند؛ چنانچه داوطلبی علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی باشد، می تواند با پرداخت ۹ هزار و ۳۰۰ تومان دیگر در این پذیرش ها نیز شرکت کند.

بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، کنکور کارشناسی ناپیوسته ۱۴ شهریور ماه برگزار می شود.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید