ورود اعضاء الإثنين 19 أوت 2019 | دو شنبه, 28 مرداد 1398

ثبت‌نام مجدد در دوره کاردانی به کارشناسی از ۷ مرداد انجام می‌گیرد

چهار شنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 10:51:35

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: امکان ثبت‌نام دوباره در دوره کاردانی به کارشناسی برای متقاضیان رشته‌های بدون‌آزمون از هفتم مرداد فراهم می‌شود.

تصویر
ثبت‌نام مجدد در دوره کاردانی به کارشناسی از ۷ مرداد انجام می‌گیرد

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره امکان ثبت‌نام دوباره در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام در دوره کاردانی به کاشناسی ناپیوسته روز شنبه ۲۱ اردیبهشت به پایان رسید.

وی افزود: براساس آخرین آمار ۸۵ هزار و ۵۴۷ داوطلب نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در دوره کاردانی به کارشناسی اقدام کردند. پذیرش دانشجو در دوره کاردانی به کارشناسی جمعاً در ۶۶ رشته امتحانی صورت می‌گیرد که پذیرش در ۱۶ رشته باآزمون و ۵۰ رشته بدون‌آزمون است.

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای آزمون از روز سه‌شنبه ۸ مرداد ۹۸ تا روز پنج‌شنبه ۱۰ مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند نسبت به دریافت پرینت کارت اقدام کنند.

توکلی اضافه کرد: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در ۱۶ رشته امتحانی باآزمون در روز جمعه ۱۱ مرداد برگزار می‌شود.

وی اعلام کرد: برای ایجاد تسهیلات لازم برای داوطلبانی که متقاضی رشته‌های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی هستند، امکان ثبت‌نام از روز دوشنبه ۷ مرداد تا روز جمعه ۱۱ مرداد فراهم می‌شود که داوطلبان با مراجعه بهپایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز