Banner
ورود اعضاء الإثنين 10 أوت 2020 | دو شنبه, 20 مرداد 1399

به ابتکار اداره کل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری صورت گرفت؛ بسترسازی برای اجرای طرح امضای الکترونیکی در دانشگاه آزاد اسلامی

شنبه, 11 مرداد 1399 ساعت 09:04:59

جلسه تبیین اهمیت و ضرورت اجرایی‌سازی امضای الکترونیکی به همت اداره کل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

تصویر
به ابتکار اداره کل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری صورت گرفت؛ بسترسازی برای اجرای طرح امضای الکترونیکی در دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اداره کل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در راستای رسالت خود برای بسط و فراگیر کردن بسترهای نوآورانه و فناورانه در سطح دانشگاه آزاد اسلامی، واحدهای مربوطه و مجموعه‌های دانش‌بنیان، جلسه‌ای را با برخی از مسئولان و کارشناسان دانشگاه آزاد اسلامی برای تبیین اهمیت و ضرورت اجرایی‌سازی امضای الکترونیکی برگزار کرد.

در این جلسه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی از جمله مسعود همتی، سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه، محمد علی‌اکبری، رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه، عابدی، مدیرکل دانش آموختگان دانشگاه و... حضور داشتند.

در این جلسه، سید محمدجواد صدری‌مهر، مدیرکل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از مزیت‌ها و اهمیت راه‌اندازی بستر امضای دیجیتال برای تمامی بخش‌ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سخن گفت.

وی افزود: زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح امضای الکترورنیک در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به همت همکاران و متخصصان این حوزه آماده شده است.

مدیرکل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد با هماهنگی و تلاش معاونان و مدیران حوزه‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی، این طرح به مرحله اجرا درآید و این دانشگاه بتواند از مزایای امضای الکترونیکی در فرآیندهای مختلف اداری و ارتباطی نهایت استفاده را ببرد.

همچنین مسعود همتی، سرپرست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه، موتور محرکه سازمان مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی است، بیان کرد: برای اجرایی شدن کامل و دقیق طرح امضای الکترونیک، تمامی بخش‌ها و واحدها باید در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند تا فضا برای شروع این فعالیت مهیا و هیچ‌گونه خللی در مسیر اجرا ایجاد نشود.

در پایان، برخی از حاضران در جلسه به بیان دغدغه‌ها و نیازهای بخش‌های مربوط به خود برای فعالیت‌های نوآورانه و فناورانه پرداختند. همچنین مقرر شد برای تبیین دقیق‌تر و اعلام ظرفیت‌های موجود برای اجرایی شدن طرح امضای الکترونیکی، جلسات دیگری با هماهنگی اداره کل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شود.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید