Banner
ورود اعضاء الخميس 19 سبتمبر 2019 | پنج شنبه, 28 شهریور 1398

امتیاز ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان دختر

سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 09:04:43

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان دختر در نقل و انتقالات دانشجویی به محل سکونت والدین یا همسرشان منتقل می شوند.

تصویر
امتیاز ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان دختر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری گفت: ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی برای نیم‌سال اول تحصیلی ۹۹-۹۸ آغاز شده و تا ۱۸ تیرماه ادامه دارد.

وی افزود: متقاضیان باید برای ثبت‌نام به سامانه منادا مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نقل و انتقالات دانشجویان دختر مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: یکی از امتیازات مثبتی که برای نقل و انتقالات دانشجویان دختر در نظر گرفته شده، این است که دختران دانشجو به محل سکونت والدین یا همسرشان منتقل خواهند شد.

وی افزود: به استثنای دانشجویان رشته‌های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و پرستاری که رشته‌های آن‌ها صرفاً در چند واحد وجود دارد، بقیه دانشجویان دختر به شهر محل زندگی یا نزدیک‌ترین واحد به محل زندگی‌شان منتقل می‌شوند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: تمامی مراحل و فرآیند رسیدگی به درخواست‌های نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خودداری کنند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز