ورود اعضاء الأربعاء 13 نوفمبر 2019 | چهار شنبه, 22 آبان 1398

اخبار سازمان مرکزی

دو شنبه, 30 مهر 1397 ساعت 15:09:00

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد
سه شنبه, 21 آبان 1398 ساعت 15:12:35
شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام ابراهیم کلانتری در این جلسه با اشاره به اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی در حماسه بزرگ اربعین، گفت: مراسم پیاده روی اربعین یکی از حماسه های بزرگ دینی است و امسال در اوج…

ناشران از کتاب‌های نشر دانشگاهی حمایت نمی‌کنند/ حال کتاب‌خوانی در کشور خوب نیست
سه شنبه, 21 آبان 1398 ساعت 15:11:29
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: ناشران به دلیل گرانی کاغذ از کتاب‌های نشر‌های دانشگاهی‌ حمایت نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، عیسی علیزاده در نشست خبری بیست و ششمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی که صبح امروز در ساختمان جهاد دانشگاهی‌ برگزار‌شد، با اشاره به چالش‌های کتاب دانشجویی اظهار‌ کرد: جهاد دانشگاهی برای حوزه کتاب اهمیت ویژه‌ای …

شیوه‌نامه تشکیل کمیته‌‌‌‌‌های تخصصی تحول به معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد
سه شنبه, 21 آبان 1398 ساعت 15:08:39
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیوه‌نامه تشکیل کمیته های تخصصی تحول را به معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی ابلاغ کرد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیوه‌نامه تشکیل کمیته های تخصصی تحول را به دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی ابلاغ کرد.

دکتر طهرانچی خطاب به دکتر علمائی …

آزمون‌های سراسری و تحصیلات تکمیلی سال ۹۹ بدون تغییر برگزار می‌شود
سه شنبه, 21 آبان 1398 ساعت 15:06:55
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور به خبرنگار آنا گفت: آزمون‌های سراسری سال ۹۹ شامل کنکور سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری بدون تغییر نسبت به سال قبل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در حالیکه معاون آموزشی وزارت علوم خبر از آماده‌شدن طرحی برای آزمون‌های تحصیلات تکمیلی داده، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که «آزمون‌های سال ۹۹ بدون تغییر برگزار می‌شود.»

این روز…

کلاس‌های پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن‌ماه برگزار می شود/ آغاز فرآیند ثبت‌نام در آینده‌ای نزدیک
سه شنبه, 21 آبان 1398 ساعت 13:13:06
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز انتخاب رشته دوره تکمیل‌ظرفیت در آینده نزدیک خبر داد.

بهروز طهماسب کاظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز درباره دوره تکمیل ظرفیت این دانشگاه گفت: فرصتی دوباره برای دانشجویان در مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد ایجاد می‌کنیم تا بتوانند برای ادامه تحصیل ثبت‌نام کنند. قرار بر این است که…

مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد
سه شنبه, 21 آبان 1398 ساعت 13:12:07
سیدمجید موسوی با حکم دکتر طهرانچی به عنوان مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی مهندس سیدمجید موسوی را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در حکم دکتر طهرانچی خطاب …

افزایش ۲۰ درصدی داوطلبان تندیس فداکاری دانشجویان
دو شنبه, 20 آبان 1398 ساعت 12:01:52
تهران- ایرنا- دبیر نهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران از افزایش ۲۰ درصدی شمار ثبت نام کنندگان در این رویداد نسبت به دوره پیشین خبر داد.

جمال رحیمیان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا اظهار کرد: در این دوره سهمیه ویژه‌ای برای دانشجویان امدادرسان در سیل نوروز ۹۸ در نظر گرفته شده است. البته از شماری از طلاب امدادرسان در سیل ۹۸ هم در  نهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دان…

دستورالعمل تکمیلی دروس جبرانی دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد
دو شنبه, 20 آبان 1398 ساعت 11:58:53
دستورالعمل تکمیلی دروس جبرانی مخصوص دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی معاون علوم انسانی و هنر و معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی و جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل تکمیلی دروس جبرانی مخصوص دانشجویا…

اعلام نیازهای دانشگاه‌ها برای جذب هیئت‌ علمی منتشر می‌شود
دو شنبه, 20 آبان 1398 ساعت 11:53:52
اعلام نیازهای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی تا پایان هفته منتشر می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، اعلام نیاز دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم‌پزشکی کشور به منظور جذب اعضای هیئت علمی در شانزدهمین فراخوان تا پایان هفته جاری منتشر می‌شود.

پس از انتشار اعلام نیازها، فرم ثبت‌نام فعال شده و متقاضیان جذب هیئت علمی می توان…

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه‌ها از پنجشنبه آغاز می‌شود
دو شنبه, 20 آبان 1398 ساعت 11:48:34
تهران- ایرنا- فرایند ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از روز پنجشنبه ۲۳ آبان ماه آغاز می‌شود.

سازمان سنجش آموزش کشور روز یکشنبه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که کد رشته محل های دانشگاه هاه و موسسات آموزش عالی که ظرفیت شان تکمیل نشده است عصر چهارشنبه منتشر می شود.
این سازمان در ادامه اطلاعیه خود افزوده است که تمام متقاضیان واجد شرایط می توان…